پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۲۸۹۸۶
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۶
رئيس كميته بهداشت و درمان اربعين گفت: شب گذشته در پی چندين تصادف در كشور عراق كه از مهمترين آن ها تصادف ٢ دستگاه اتوبوس و واژگونى ون حامل زائران ايرانى در خاک عراق ٦٦ نفر مصدوم شدند.
به گزارش گیتی آنلاین پیرحسین کولیوند رئيس كميته بهداشت و درمان اربعين گفت: شب گذشته در پی چندين تصادف در كشور عراق كه از مهمترين آن ها تصادف ٢ دستگاه اتوبوس و واژگونى ون حامل زائران ايرانى در خاک عراق ٦٦ نفر مصدوم شدند.
وی افزود: مصدومان در خاك عراق به نيرو هاى اورژانس مستقر در مرز مهران تحويل و با اقدامات درمانى نيرو هاى اورژانس با آمبولانس و اتوبوس آمبولانس به بيمارستان امام حسين (ع) انتقال داده شدند.

آخرين وضعيت مصدومان اعزامى از كشور عراق به پايانه هاى مرزى 

رئيس كميته بهداشت و درمان اربعين ضمن تشریح آخرين وضعيت مصدومان اعزامى از كشور عراق به پايانه هاى مرزى اظهار کرد: تا كنون ١٣٤ مصدوم از زائران ايرانى با اقدامات درمانى مناسب از عراق به ايران انتقال داده شدند.

کولیوند افزود: امدادرسانى و انتقال ٨٥ مصدوم و بيمار از مرز مهران كه از اين تعداد ٧٣ نفر در مراكز درمانى ايلام بسترى و ٦ نفر به شهر هاى مبداء انتقال و ٦ نفر درمان و مرخص شدند.

وی گفت: ٤٨ مصدوم از مرز شلمچه به خاك ايران انتقال داده شدند كه از اين تعداد ٢٣ نفر در مراكز درمانى خوزستان بسترى ، ٣ نفر با اقدامات درمانى مناسب به شهر هاى مبداء انتقال و ٢٢ نفر نيز درمان و مرخص شدند.

رئيس كميته بهداشت و درمان اربعين خاطر نشان کرد: از مرز چذابه نيز يك مصدوم به خاك ايران انتقال و در مركز درمان بسترى شد.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:اکرم سادات حسینی شبستری
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: