پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۲۹۰۰۴
تاریخ انتشار: ۲۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۹
مدیر مسئول و صاحب امتیاز پایگاه خبری گیتی آنلاین از دادستان خوزستان خواست تا با توجه به وضعیت بیماری و داشتن کودک شیرخواره، وی را از آمدن به اهواز جهت ادای توضیح معاف کند.
آمنه علی پور مدیر مسئول و صاحب امتیاز پایگاه خبری گیتی آنلاین که هفته گذشته، طی ابلاغ رسمی برای ادای توضیح درباره انتشار یک نامه به شعبه 11 بازپرسی مجتمع قضایی نبوت اهواز فراخوانده شده بود، از عباس حسینی پویا دادستان استان خوزستان خواست تا با توجه به بیماری و داشتن کودک شیرخواره، وی را از آمدن به این استان معاف کند و توضیحات همسرش را که مردادماه احضار شده بود، بپذیرد.

بسمه تعالی

جناب آقای عباس حسینی پویا

دادستان محترم استان خوزستان

احتراما به این وسیله به استحضار می رساند اینجانب آمنه علی پور مدیر مسئول و صاحب امتیاز پایگاه خبری گیتی آنلاین در مدت یک سال گذشته به خاطر بارداری و پس از آن زایمان و نگهداری از کودک شیرخواره خود، مسئولیت اداره این پایگاه خبری را به همسرم حمداله عمادی حیدری سپرده بودم.

متاسفانه، یکی از خبرنگارانی که در این مدت به عنوان خبرنگار افتخاری با همسرم همکاری داشت، اقدام به انتشار یک نامه جعلی منتسب به کارکنان شرکت کشت و صنعت کارون کرد که در آن نسبت های ناروایی به مدیران این شرکت و دادستان محترم و بستگانشان داده شده بود.

به این وسیله اعلام می کنم که اینجانب از این موضوع هیچ اطلاعی نداشتم و به همین خاطر، ماه گذشته، همسرم را به عنوان فرد مطلع، خدمت حضرتعالی فرستادم تا توضیحات لازم را درباره نحوه دریافت نامه خدمت شما ارائه کند.

اواخر هفته گذشته، ابلاغیه ای از شعبه 11 بازپرسی مجتمع قضایی نبوت اهواز دریافت کردم که در آن از من خواسته شده بود برای ادای توضیح به خوزستان بیایم.

با توجه به اینکه اینجانب مادر یک فرزند شیرخواره هشت ماهه و بیمار هستم، خواهشمند است توضیحات همسرم را که در جریان ماجرا بوده اند را بپذیرید و من را از آمدن به اهواز برای ادای توضیح معاف بفرمایید.

بنده امروز، استعفای خودم از مدیرمسئولی و صاحب امتیازی این پایگاه خبری را تقدیم وزارت ارشاد کردم و از این پس همسرم این مسئولیت را برعهده خواهد داشت. پیشاپیش از مساعدت حضرتعالی سپاسگزارم.

آمنه علی پور

مدیر مسئول و صاحب امتیاز پایگاه خبری گیتی آنلاین

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: