پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۲۹۰۵۴
تاریخ انتشار: ۲۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۸
پایگاه خبری گیتی آنلاین بعد از انتشار نامه جعلی منتسب به کارکنان کشت و صنعت کارون درباره افرادی که پشت این نامه بودند تحقیق کرد و متوجه شد که اعضای سابق هیات مدیره این شرکت، نامه را در اختیار خبرنگار این پایگاه خبری قرار داده و وی را ترغیب به انتشار آن کرده اند.

مرداد ماه امسال، نامه ای جعلی منتسب به کارکنان شرکت کشت و صنعت کارون در پایگاه خبری گیتی آنلاین منتشر شد که در آن به اعضای کنونی هیات مدیره شرکت کشت و صنعت و همچنین عباس حسینی پویا دادستان خدوم خوزستان و بستگان وی، نسبت های ناروایی داده شده بود.

مدیریت پایگاه خبری گیتی آنلاین، بلافاصله، خبرنگاری را که این خبر را بدون هماهنگی منتشر کرده بود اخراج و خبر مزبور را حذف و با انتشار تکذیبیه درباره موضوع شفاف سازی کرد.

اکنون، بعد از دو ماه از انتشار این خبر و بعد از تحقیقات مفصل این پایگاه خبری از منابع مختلف و همچنین تحقیق از خود خبرنگار منتشر کننده خبر، این پایگاه اعلام می کند که بر اساس گفته ها و مستندات خبرنگار منتشر کننده خبر، یک عضو سابق هیات مدیره شرکت کشت و صنعت کارون، خبر را از طریق فضای مجازی برای وی ارسال کرده و وی را ترغیب به انتشار آن کرده است.

علاوه بر این عضو سابق هیات مدیره، دو نفر دیگر از اهالی منطقه نیز این خبرنگار را که خود خوزستانی است با اطلاعات جعلی ترغیب به انتشار خبر کرده اند.

خبرنگار اخراجی گیتی آنلاین در گفت و گو با مدیریت این پایگاه خبری، ضمن عذرخواهی از مدیریت این پایگاه، از مدیریت کشت و صنعت کارون و دادستان محترم طلب بخشش کرد.

لازم به ذکر است که افرادی که پشت انتشار این نامه جعلی در گیتی آنلاین بوده اند خود صاحب رسانه هستند و از این پایگاه خبری برای رسیدن به مقاصد خود استفاده ابزاری کرده اند و بعد از انتشار خبر در این پایگاه خبری، آنرا در رسانه های محلی و فضای مجازی منتشر کرده اند تا در نهایت گیتی آنلاین مقصر نامه کذب شناخته شود.

پایگاه خبری گیتی آنلاین بدین وسیله خواستار رسیدگی و برخورد با عوامل نفوذ به این پایگاه خبری و سوءاستفاده از دسترسی به پنل مدیریتی این پایگاه است.

مدیریت پایگاه خبری گیتی آنلاین با افرادی که این نامه را در اختیار خبرنگار قرار داده بودند مصاحبه کرد و متاسفانه این افراد به جای پذیرش اشتباه خود، هر گونه ارتباط با خبرنگار منتشر کننده نامه را تکذیب کردند.

تنها سخنی که می توان با نویسندگان و توزیع کنندگان نامه جعلی در گیتی آنلاین داشت این است که اگر دین ندارید، آزادمرد باشید. اگر شما اعتراض و انتقادی نسبت به مدیران کشت و صنعت کارون یا نسبت به دادستان محترم و بستگانش دارید، کاش مردانه در رسانه ها و تریبون های خود منتشر می کردید و نامردانه با نفوذ به پایگاه خبری گیتی آنلاین، آنرا در این رسانه منتشر نمی کردید.

دی شیخ با چراغ همی‌گشت گرد شهر     کز دیو و دد ملولم و انسانم آرزوست

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: