پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۲۹۰۵۵
تاریخ انتشار: ۲۲ مهر ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۴
معاون آموزش ابتدایی ناحیه یک آموزش و پرورش کرمانشاه؛
بعد از انتقاد تعدادی از اولیایی دانش آموزان نسبت به نبود معلم پایه دوم در مدرسه حضرت معصومه (س همتی) شهر کوزران راضیه همتی معاون آموزش ابتدایی ناحیه یک کرمانشاه، معاون بازرسی ناحیه یک، معاون آموزش متوسطه و راهنمایی و نماینده آموزش و پرورش شهر کوزران با حضور در این مدرسه نسبت به بررسی اعتراض اولیایی دانش آموزان پرداختند. 
به گزارش خبرنگار گیتی آنلاین، راضیه همتی در بازدید از این مدرسه اظهار کرد : از ابتدای سال تحصیلی تمامی معلم ها در کلاس ها حضور داشته اند، اما متاسفانه به دلیل کمبود نیرو دو کلاس یکی در منطقه چمن کرمانشاه و دیگری در مدرسه حضرت معصومه (س)  شهر کوزران معلم نداشته اند که از ابتدای سال تحصیلی راهبر آموزشی در کلاس ها حاضر شدند. 

وی با اشاره به اینکه شاخص ترین معلم های ما راهبران آموزشی هستند، گفت:  آموزش و پرورش ناحیه یک کرمانشاه بهترین وضعیت را از نظر تامین نیرو دارد. 

معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش ناحیه یک کرمانشاه خاطرنشان کرد: ۲۱۸ دانش آموز در مدرسه حضرت معصومه (س) شهر کوزران با ۸ کلاس و هوشمند سازی ۷ کلاس در حال تحصیل می‌باشند که از وضعیت آموزشی بسیار خوبی بهره‌مند است. 

وی تاکید کرد: از همان ابتدای سال تحصیلی مدارس معلم داشته اند و تمامی دانش آموزان کتاب پایه آموزشی خود را در همان ابتدای مهر ماه دریافت کرده اند.

همتی گفت: از نظر ساختمان و هوشمند سازی مدارس ، مدرسه ابتدایی حضرت معصومه (س) شهر کوزران یکی از  نمونه ترین مدارس ناحیه یک کرمانشاه است. 

وی با اشاره به اینکه به دانش آموزانی که با سرویس مدارس رفت و آمد می‌کنند آموزش و پرورش ناحیه یک تحت پوشش قرار داده است، گفت: آموزش و پرورش ناحیه یک کرمانشاه با بیش از ۱۳۸ روستا و ۲۶۴۰۰ دانش آموز با برنامه ریزی و دغدغه زیاد رییس آموزش و پرورش ناحیه یک و سایر همکاران پرتلاش از همان ابتدای سال تحصیلی معلم در کلاس ها حضور داشته است. 

همتی در پایان از مدیر و معلمان مدرسه ابتدایی حضرت معصومه (س) شهر کوزران جهت فعالیت های مستمر و مداوم آنها برای آموزش دانش آموزان تقدیر و تشکر کرد.

خبرنگار: پوریا زارعی
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: