پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      شهادت سردار سلیمانی تبریک و تسلیت       
کد خبر: ۲۹۰۶۹
تاریخ انتشار: ۲۲ مهر ۱۳۹۸ - ۲۲:۳۹
فرش قرمز تئاتر شهر برای «کتاب های نو»
فراخوان برگزاری نشست های پژوهشی و رونمایی از کتاب های حوزه ی تئاتر در مجموعه ی تئاتر شهر با دعوت از تمامی ناشران فعال در این حوزه منتشر شد.

به گزارش دفتر ارتباطات، آموزش و پژوهش مجموعه ی تئاتر شهر فراخوان برگزاری نشست های پژوهشی کتاب محور و همچنین جشن های رونمایی از کتاب های حوزه ی تئاتر را با عنوان « کتاب نو» منتشر کرد. در این فراخوان آمده است « مجموعه ی تئاترشهر از دیرباز کوشیده است در کنارِ فراهم سازی فضایی پویا جهت اجرای آثار نمایشی، به توسعه ی دانش و گفت و گو پیرامون حوزه های نظری و مکتوب هنرهای اجرایی دست یابد. در امتداد چنین نگاهی دفتر «ارتباطات، آموزش و پژوهشِ» این مجموعه با هدف سازماندهی هرچه بهتر جلسات کتاب_ محور از تمامی مولفان، مترجمان و ناشرین حوزه ی تئاتر و ادبیات نمایشی برای برگزاری جلسات رونمایی، معرفی ونقدِ کتاب های تازه طبع شده با عنوان »کتابِِ نو» در سالن مشاهیر ِ مجموعه ی تئاترشهر دعوت به عمل می آورد.»

در ادامه ی این فراخوان آمده است : « جلسات کتابِ نو در روزهای یکشنبه یا دوشنبه ی هر هفته برگزار خواهد شد.

شرایط حضور در این فراخوان برای تمامی متقاضیان به شرح ذیل است:

1-      ارایه ی درخواست مکتوب در سربرگ انتشارات و ممهور به نشان رسمی آن

2-      ارایه ی معرفی مختصری از کتاب، ضرورت انتشار و ویژگی های ارزنده ی آن در 550 کلمه

3-      ارایه ی اطلاعاتی در زمینه ی معرفی سخنرانان و کارشناسان مدعو به نشست

4-      ارایه ی 4 نسخه کتاب به مجموعه ی تئاترشهر

علاقه مندان می توانند تمامی موارد اول تا سوم را در قالب یک فایل PDF به آدرس الکترونیکی Tehran.citytheater@gmail.com    ارسال نموده تا در اسرع وقت به تقاضاهای مذکور پاسخ داده شودهمچنین برای تحویل حضوری درخواست خود می توانید همه روزه به جز شنبه ها از ساعت 17 الی 21 به واحد ارتباطات، پژوهش و آموزش مجموعه واقع در طبقه ی سوم تئاتر شهر مراجعه کنید.

بر مبنای این گزارش نخستین جلسات «کتاب نو» از آبان 1398 در مجموعه ی تئاتر شهر برگزار خواهد شد.

برای کسب آخرین اطلاعات و اخبار تئاتر شهر به سایت این مجموعه به آدرس www.city.theater.ir و کانال تلگرام Tehran_city_theater@ مراجعه کنید.

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: