پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۲۹۰۸۶
تاریخ انتشار: ۲۳ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۲
مسیول دبیرخانه پنجمین فن بازار ملی سلامت دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: دانشگاه نواور زمینه را برای رونق اقتصاد در بخش سلامت فراهم می کند.
گیتی انلاین_ به نقل از روابط عمومی _ لیلی محمدی مسئول دبیرخانه پنجمین فن بازار ملی سلامت در دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: فن بازار ملی سلامت بازوی اجرایی وزارت بهداشت است  وشرکتهای دانش بنیان با حضور در فن بازار با سرمایه گذاران داخلی و خارجی روبرو می شوند.
وی افزود: از این رو فن بازار ملی سلامت امسال در چابهار برگزار می شود و این فرصتی بالفعل برای حضور سرمایه گذاران داخلی و خارجی در این منطقه است.
وی با اشاره به اینکه  با توجه به درخواست تعداد زیادی از دانشجویان و متقاضیان شرکت در این فن بازار از سراسر کشور، مهلت ثبت نام آن به طور محدود تمدید شد.
وی ادامه داد: قطعا مهلت ثبت نام مجدد تمدید نخواهد شد و متقاضیان باید هر چه سریعتر با مراجعه به آدرس اینترنتی http://htcd.tums.ac.ir/5htm98/ برای ثبت نام اقدام کنند.
خانم محمدی تصریح کرد: این فن بازار با شعار دانشگاه نوآور رونق اقتصاد سلامت روزهای 16 و 17 آبان ماه به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان در شهرستان چابهار برگزار خواهد شد.
گفتنی است، نیازهای فن آورانه صنعت، پنل های تخصصی، بخش بین المللی، نمایشگاه فن بازار، مسابقه دانشجوئی، از جمله بخش های برگزاری این فن بازار ملی است.


«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: