پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۲۹۱۳۰
تاریخ انتشار: ۲۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۳
زاهدان - مدیر کل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان گفت: در هفته تربیت بدنی امسال ۴۵۶ عنوان برنامه در این استان اجرا می شود.
 ادهم کرد زابلی در گفت وگو با مهر اظهار داشت: هفته تربیت بدنی امسال با شعار «پیش به سوی ایرانی فعال» از روز جمعه آغاز می شود و در این هفته ۱۵ پروژه در شهرهای مختلف استان از جمله کنارک، زاهدان، فنوج، چابهار و قصرقند افتتاح می شود. 

وی افزود: سالن ورزشی «قرقری» شهرستان هیرمند با ۱۴۴۰ متر مربع  از محل اعتبارات استانی در سال ۹۲ کلنگ زنی شد که پس از افتتاح ان در هفته تربیت بدنی امسال ۳۳۰ خانوار با جمعیت  ۱۳۵۰نفر از مزایای آن بهره مند می شوند.

مدیر کل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان ادامه داد: احداث ساختمان سرپرستی و مانیتورینگ دهکده ورزشی، زمین فوتبال، سالن ورزشی و زمین چمن مصنوعی از جمله دیگر پروژه های قابل افتتاح در این هفته است.

وی با اشاره به برگزاری یادواره شهدای ورزشکار سیستان و بلوچستان با حضور ۱۸۰ ورزشکار و تجلیل از خانواده شهدا در هفته تربت بدنی تصریح کرد: ورزش، معنویت، ولایتمداری، پویایی و سلامتی ملی، توانمندی امید به آینده، سبک زندگی فعال و نهضت حسینی از جمله شعار های این هفته هستند.

کرد اظهار داشت: در حال حاضر ۱۲۶ طرح نیمه تمام ورزشی در سیستان و بلوچستان در دست تکمیل است که ۱۵ طرح آن در هفته تربیت بدنی و ۲۰ طرح در دهه فجر در این استان به بهره‌برداری می‌رسد.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: