پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۲۹۱۴۴
تاریخ انتشار: ۲۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۴
کارکنان ال‌جی ایران در راستای مسئولیت‌های اجتماعی این مجموعه و فعالیت‌های داوطلبانه، روز سه شنبه ۲۳ مهرماه با حضور در مرکز جامع اهدای خون صدر اقدام به اهدای خون خود کردند. این برنامه هرساله تحت کمپینی بین‌المللی با شعار Life’s Good with LG برگزار می‌گردد. سال گذشته بیش از ۱۰۰۰ نفر از کارکنان شرکت ال‌جی در سراسر دنیا با اهدای خون خود در این کمپین شرکت کردند.
کارکنان ال‌جی ایران هدف این حرکت نوع‌دوستانه را علاوه بر شرکت در برنامه‌ای خیرخواهانه، ترویج امر پسندیده اهدا خون میان افراد جامعه و همچنین بهره‌مندی از فواید سلامتی آن عنوان نمودند.

اگرچه تحقیقات پزشکی هنوز در این زمینه به نتیجه قطعی نرسیده‌اند. اما گفته می‌شود اهدای مستمر خون، علاوه بر فعالیت و سلامت بیشتر مراکز خونسازی بدن، در کاهش فشار خون و گلوکز خون، کنترل میزان بالای آهن خون، بهبود جریان خون، پیشگیری از برخی بیماری‌های کبد، کاهش خطر بیماری‌های قلبی و موارد این‌چنینی می‌تواند مفید واقع شود.


شرکت ال‌جی همیشه سعی نموده تا در زمینه مسئولیت‌های اجتماعی تمام توانش را برای ساختن دنیایی بهتر به خدمت گیرد و با شعار « Life’s Good with LG » این مهم را به طرق گوناگون در پی گرفته است. از مهم‌ترین فعالیت‌های ال‌جی ایران در این زمینه می‌توان به راه‌اندازی طرح LG Global Challenger Iran جهت ارائه فرصت‌های مطالعه و تحقیق خارج از کشور برای دانشجویان ایرانی و برنامه LG Kids Science Hall یا باغ علم کودک ال‌جی برای آشنایی کودکان با علم و دانش اشاره کرد، که در باغ کتاب تهران مستقر است.

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: