پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۲۹۲۲۷
تاریخ انتشار: ۲۹ مهر ۱۳۹۸ - ۲۲:۴۳
اولین دوره از برنامه های جذاب ویژه دانش آموزان در دهستان چوقور طارم سفلی به همت کارگروه تعلیم و تربیت قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین برگزار شد.
به گزارش پایگاه خبری گیتی آنلاین,جواد رجبی مدیر کارگروه تعلیم و تربیت قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین گفت: اولین اجرای این ویژه برنامه دوشنبه ۲۹ مهر با همکاری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان قزوین در مدرسه شبانه روزی دخترانه روستای ماهین دهستان چوقور طارم سفلی با حضور جناب سرهنگ برین جانشین قرارگاه پیشرفت و آبادانی و جمعی از مسئولین اداره آموزش و پرورش طارم سفلی برگزار شد.

رجبی افزود: طی تفاهمی که بین کارگروه تعلیم و تربیت قرارگاه پیشرفت و آبادانی با کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان قزوین صورت گرفته، این برنامه بصورت ماهانه تا پایان سال در پنج مدرسه دیگر از دهستان های زوارک الموت شرقی ، چوقور طارم سفلی و دستجرد الموت غربی برگزار می گردد.

وی در ادامه بیان کرد: آموزش نجوم و ستاره شناسی ، قصه گویی جهت فراگیری مطالب تربیتی و دینی با زبان قصه ، آموزش کاردستی با کاغذ ، اجرای نمایش خلاق و عروسک گردانی ، برگزاری مسابقات جذاب و اهداء جوایز به نفرات برتر از جمله برنامه های برگزار شده در مدرسه شبانه روزی ماهین بود.

در پایان اجرای این مراسم  به تمامی دانش آموزان حاضر تعدادی کتاب از مجموعه کتب چاپ شده انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوان اهداء شد.
نویسنده:عزه میرصادقی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: