پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۲۹۲۳۷
تاریخ انتشار: ۲۹ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۹
سود سهام هلدینگ خلیج فارس تعیین شد؛
به ازای هر سهم هلدینگ خلیج فارس 36 تومان سود نقدی و 63 تومان افزایش سرمایه نصیب سهامداران خرد و حقیقی شد که سود نقدی ظرف دو هفته آینده به حساب سهامداران واریز می شود.
به گزارش گیتی آنلاین در مجمع عمومی سالیانه هلدینگ خلیج فارس که در سالن همایش های برج میلاد برگزار شد ؛ ربیعی مدیرعامل هلدینگ خلیج فارس پیشنهاد کرد: از میزان سود قابل تقسیم که 2150 میلیارد تومان است،برسانیم به 15 هزار میلیارد تومان، در واقع ما 5 هزار و 5850 میلیارد تومان را از طریق افزایش سرمایه تقدیم سهامداران می کنیم و این کار را نه ظرف یک سال آینده بلکه ظرف دو ماه آینده به سرانجام می رسانیم.
ربیعی در پاسخ سهامدارانی که راهکارهای دیگری مدنظرشان بود گفت: اگر شما به من بگویید نقدی پرداخت کن به دلیل آنکه این پول در پروژه ها جذب شده است، پرداخت نقدی در حال حاضر امکان پذیر نیست. 
وی ادامه داد: اما من می توانم از محل سود انباشته ای که در شرکت موجود است سهم شما را افزایش دهم و انشاءالله قیمت گذاری آن هم از طریق صندوق بازارگردانی خلیج فارس انجام می شود. 
مدیرعامل هلدینگ خلیج فارس اظهار امیدواری کرد: انشاءالله ما طوری مدیریت می کنیم که یک سود اضافه هم برای سهامداران به دست آید.
وی در نهایت تصریح کرد: من پیشنهاد می کنم از محل سود انباشته 63 تومان را ببریم در افزایش سرمایه و 36 تومان را به صورت نقدی تقدیم کنیم و به این ترتیب ما 99 تومان را به عنوان سود تقسیم می کنیم. 
علاوه بر افزایش سرمایه ای که عرض کردم مبلغ سود نقدی را ظرف دو هفته آینده به سهامداران خرد و حقیقی تقدیم می کنیم. 
نویسنده:نغمه علی بیک زاده
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: