پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۲۹۲۹۵
تاریخ انتشار: ۰۱ آبان ۱۳۹۸ - ۲۲:۳۹
با تکمیل ظرفیت نمایشگاه
با تکمیل ظرفیت نمایشگاه «سازخانه»، ثبت نام سومین نمایشگاه ساز خانه موسیقی به پایان رسید و نشست هم اندیشی نمایشگاه در نیمه اول آبان ماه برگزار می شود.

به گزارش سایت خانه موسیقی، آخرین روز مهلت ثبت نام نمایشگاه ساز خانه موسیقی(سازخانه) با استقبال چشمگیر متقاضیان شرکت در نمایشگاه همراه بود که ظرفیت نمایشگاه تکمیل شد و ثبت نام برای این دوره به پایان رسید.

نشست هم اندیشی شرکت کنندگان در نمایشگاه نیز در نیمه اول آبان ماه با هدف ارتقای کیفی نمایشگاه سازخانه برگزار می کردد که تاریخ دقیق آن بزودی اعلام می شود.

سومین نمایشگاه «سازخانه» به همت کانون سازندگان ساز خانه موسیقی و همکاری خانه هنرمندان ایران از 9 تا 13 دی ماه سال جاری در مجموعه گالری های همکف خانه هنرمندان ایران برگزار می شود.

نمایشگاه سازخانه در سه بخش ساز های ایرانی، غربی و ابداعی برگزار می شود. امسال علاوه بر گالری های همکف خانه هنرمندان که به نمایش ساز اختصاص دارد، در سالن امیرخانی این مجموعه، نشست های پژوهشی و تحلیلی پیرامون سازهای ایرانی، کلاسیک و ابداعی با حضور کارشناسان، نوازندگان و سازندگان ساز برگزار می گردد.

فراخوان ثبت نام در نمایشگاه از اوایل مهرماه در سایت های خانه موسیقی، سازخانه و دیگر شبکه های اجتماعی مرتبط منتشر شد که آخرین مهلت ثبت نام روز 30 مهرماه تعیین گردید. 

آبان ماه سال گذشته(1397) دومین نمایشگاه ساز خانه موسیقی در خانه هنرمندان برگزار شد که با استقبال کم نظیر سازندگان ساز، هنرمندان و علاقمندان مواجه شد و سازندگان ساز آثار خود را در این نمایشگاه به نمایش گذاشتند. همچنین بازدید هنرمندان پیشکسوت شاخه های مختلف موسیقی از ویژگی های این نمایشگاه بود.

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: