پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۲۹۳۰۴
تاریخ انتشار: ۰۱ آبان ۱۳۹۸ - ۲۳:۲۴
در بیست و ششمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان؛
نمایش «من یک نخود فرنگی متفاوتم» به نویسندگی و کارگردانی شکیبا مولوی از تهران در بخش مسابقه تئاتر خردسال بیست و ششمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان روی صحنه می‌رود.
کارگردان نمایش «من یک نخود فرنگی متفاوتم» با بیان این که این نمایش درباره متفاوت نگاه کردن و زندگی کردن است، گفت: این نمایش می‌خواهد بگوید قرار نیست همه مثل هم باشیم و هرکس می‌تواند زندگی خاص خودش را بسازد.

شکیبا مولوی درباره داستان این نمایش گفت: این نمایش داستان یک نخود فرنگی است که از بوته خود جدا شده، به جنگل رفته و با حیوانات مختلف آشنا می‌شود و در واقع به دنبال یک زندگی متفاوت است.

این هنرمند با بیان اینکه نحوه تربیت خردسالان بسیار حائز اهمیت است، افزود: از طریق هنر نمایش می‌توان مسائل تربیتی را به صورت  غیرمستقیم به خردسالان و کودکان آموزش داد.
مولوی با این توضیح که نمایش «من یک نخود فرنگی متفاوتم» کاری عروسکی‌ست که با یک چمدان و عروسک‌های سایه اجرا می‌شود، ادامه داد: این تئاتر با اجرای زنده موسیقی و حضور یک راوی و دو عروسک‌گردان روی صحنه می‌رود و عروسک‌های به کار رفته در نمایش، کاغذی و ساده هستند.

مبینا احرار بازیگر و طراح لباس، شکیبا مولوی و مهتاب حیدری بازی‌دهندگان عروسک، سعید حاجی‌حیدری صداپیشه و مصطفی دارابی نوازنده، عوامل این نمایش هستند و طراحی صحنه را نیز شکیبا مولوی بر عهده دارد.

بیست و ششمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان با دبیری مجید قناد با شعار «کودک، تئاتر، طبیعت» از ۱۶ تا ۲۱ آبان ماه ۱۳۹۸ برگزار می‌شود. 
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: