پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۲۹۳۱۱
تاریخ انتشار: ۰۲ آبان ۱۳۹۸ - ۰۱:۲۲
روابط عمومی بورس تهران خبرداد:
بورس تهران در نشست سالانه و كميته كاري فدراسيون بورس هاي اروپا آسيايي که روز ٢٣ اكتبر ٢٠١٩ در عمان برگزار شد، حضور يافت و برای یک دوره 2 ساله، به عضویت هیات مدیره فیاس برگزیده شد.

به گزارش گیتی آنلاین به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل،در نشست سالانه و كميته كاری فدراسيون بورس های اروپا آسيايی، بورس های مسقط، مصر، آتن، ارمنستان، فرابورس، فلسطين، بخارست، قزاقستان، سوريه، سپرده گذاری مركزی ايران، سپرده گذاری مصر، سپرده گذاری مسقط و بانك بازسازی و توسعه اروپا  (EBRD) حضور داشتند.
براساس این گزارش در نشست سالانه فياس، بورس تهران ضمن معرفي خود، برنامه های بازاريابی جديدی را به منظور ارتقا و توسعه اين فدراسيون ارايه و پيشنهاد تاسيس واحد بازاريابی با مديريت بورس تهران را مطرح کرد. 
همچنین در اين رويداد، برای جايگزينی سه عضو فياس شامل فرابورس ايران، بورس های ابوظبی و قبرس كه دوره دو ساله عضويت هيات مديره خود را سپری كرده بودند، رای گيری انجام شد و بورس تهران به عنوان بزرگترین و قدیمی ترین عضو فدراسیون که در نشست سال گذشته در ابوظبی جایگاه خود را در هیات مدیره فدراسیون از دست داده بود، موفق شد با برنامه‌ریزی و تمرکز، رای قاطع اعضا را برای بازگشت به کرسی هیات مدیره فیاس کسب کند. بورس تهران قصد دارد با برنامه ریزی موثر و راهبردی در این فدراسیون نقش آفرینی کند و به جایگاه های بین المللی بالاتری مانند عضویت کامل در فدراسیون جهانی بورس ها (WFE) دست یابد.
لازم به ذکر است  نشست بعدی فدراسيون ، به همراه سومين رويداد ConFEAS و مراسم ٢٥ امين سال تاسيس فياس در يونان و به ميزباني بورس آتن برگزار خواهد شد.
نویسنده:نغمه علی بیک زاده
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: