پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      شهادت سردار سلیمانی تبریک و تسلیت       
کد خبر: ۲۹۳۲۶
تاریخ انتشار: ۰۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۴
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: بدنبال تلاش های شبانه روزی نیروهای انتظامی در سیستان و بلوچستان پنج هزار عملیات پلیسی اجرا شده است .
به گزارش خبرنگار گیتی آنلاین_ سردار محمد قنبری در جمع خبرنگاران اظهار داشت: امنیت و آسایش در استان  نتیجه تلاش های نیروی انتظامی در  برقراری امنیت اجتماعی و فردی  حادث شده است و  ماموران پلیس با حکمت واقتدار به صورت شبانه روزی به مبارزه با مخلان امنیت و  قاچاقچیان مواد مخدر می پردازند

وی افزود:  در این راستا طی  ۲۴ساعت گذشته پلیس مبارزه با مواد مخدر یگانهای تکاوری خاش و کنارک  در چهار مورد  درگیری مسلحانه همزمان که تا پاسی از شب هم ادامه داشت، موفق شدند چهار تن انواع مواد مخدر از نوع تریاک، شیشه ، هرویین که عمده آنها هم تریاک بود را کشف کنند.

وی ادامه داد: در این درگیری سه یاند حرفه ای قاچاق و سرقت هم متلاشی شد و کشف مقادیری سلاح و مهمات سنگین و نیمه سنگین و خودرو هایی که از طریق آنها به حمل مواد مخدر و یا سرقت استفاده می کردند، توقیف شد ،  این عملیات که توام با اقتدار نیروهای انتظامی بود نتیجه رصد و پایش های شبانه روزی  محورهای مواصلاتی و کوهستانی استان است و در نوع خود نیز بی نظیر بود.

فرمانده انتظامی استان گفت: تامین امنیت و مبارزه با قاچاق مواد مخدر و جلوگیری از آثار سو مواد مخدر در جامعه از اهداف پلیس در اجرای عملیاتها و اقدامات مختلف است. 

سردار قنبری افزود:  در سال جاری پنج هزار عملیات پلیسی در استان اجرا شده است که کشف ۸۸تن انواع مواد مخدر و توقیف پنجاه دستگاه خودرو و مقادیر قابل توجهی سلاح و مهمات  از جمله دستاوردهای  این عملیاتها است.

وی ادامه داد: بدنبال مبارزه قاطع با قاچاق مواد مخدر   ۱۶۰۰ طرح انتظامی در بخش مبارزه با قاچاق مواد مخدر اجرا شده است تا قاچاقچیان در تجارت پر سود فروش مواد مخدر ناکام بمانند و تبعات پدیده شوم  حاصل از اعتیاد نیز کنترل گردد. 

وی تصریح کرد: در این مدت ۱۶۰۰خرده فروش در استان شناسایی شدند و ۱۲هزار معتاد هم به کمب ها فرستاده شدند 

وی بیان کرد: یکی از بخش هایی که پلیس استان با جدیت در آن وارد شده و به موفقیت های خوبی دست پیدا کرده، مقابله با شرارت  اراذل و اوباش بوده و فعالیت های قاطع نیروی انتظامی، سبب شده تا میزان شرارت ها کاهش پیدا کند. 

فرمانده انتظامی استان گفت: طی هفته کذشته شش باند شرارت  مسلح  که به ایجاد مزاحمت و شرارت می پرداختند و هیچگاه در برابر قانون تسلیم نمی شدند، متلاشی شد و شش نفر از سارقین مسلح به هلاکت رسیدندو ۲۶نفر سارق هم دستگیر و ۴۵فقره سرقت از آنها کشف  شد که خوشحالی مردم را نیز در بر داشت، 

وی بیان کرد: پلیس استان ،همچنان در برخورد با جرایم خشن از جمله شرارت ها قاطع بوده و با تمام توان با اراذل و اوباشی که نظم و امنیت عمومی را بر هم می زنند، برخورد خواهد کرد‌.
نویسنده:فرشته بامری
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: