پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۲۹۳۶۷
تاریخ انتشار: ۰۶ آبان ۱۳۹۸ - ۰۰:۰۵
به دستور مهندس میرزاپور مدیرعامل کشت و صنعت کارون
گیتی آنلاین - باگاس یا تفاله نیشکر که حاصل پسماند استحصال شکر است به جهت اقتصادی از شکر تولیدی با ارزش تر است و به دستور مهندس میرزاپور مدیرعامل شرکت کشت و صنعت کارون، باگاس با حساسیت فراوان مدیریت می شود.
باگاس طلاست و این روزها در راستای تحولات و موفقیت های اخیر در شرکت کشت و صنعت کارون که از سال ۹۳ آغاز شده است مورد توجه جدی قرار گرفته و دور ریخت آن از طرف مدیریت شرکت ممنوع اعلام شده و چگونگی مصرف بهینه آن با دقت رصد می شود و برای تبدیل به احسنت این ماده با ارزش، برنامه ریزهای گسترده در دست اجراست که پلت سوختی،بسته بندی بدون رطوبت، بسته بندی صادراتی و...از جمله اقدامات در دست اجرای مهندس میرزاپور مدیر عامل سخت کوش این شرکت است.
استفاده و به کارگیری باگاس استحصال شده از گیاه نیشکردر استان خوزستان با راه اندازی و تأسیس چندین کارخانه در زمینه تولید انواع کاغذ و کارتن،انواع نئوپان، انواع ورق صنعتی M.D.F،فورفورال،تولید نوعی گاز مایع،تولید برق و... توسط دولت، بخش خصوصی یا سرمایه گزار خارجی می تواند ضمن رونق اقتصادی و کاهش نرخ بیکاری در استان، کشور را به یکی از قطب های مهم و تأثیر گذار،در تولید فراوردهای جانبی نیشکر در خاورمیانه تبدیل نماید.

باگاس ثروت ملی است که کشت و صنعت کارون با پی بردن به اهمیت آن تلاش میکند تا در چرخه اقتصادی و تولید ملی قرار گیرد و این روزهاجلوگیری از هدر رفت آن زیر ذربین مدیریت کلان شرکت قرار دارد.
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: