پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۲۹۳۸۶
تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۷
مدیرعامل آبفا استان کرمانشاه:
مدیرعامل آبفا شهری استان کرمانشاه از انجام تمهیدات لازم و آمادگی کامل این شرکت برای تأمین آب شرب بهداشتی مورد نیاز زائران و نصب انشعابات آب جهت موکب های استقرار یافته در مرز خسروی خبر داد.


به گزارش گیتی انلاین، مهندس علیرضا تخت شاهی تأکید کرد: آب و فاضلاب استان برای ارائه خدمات و آبرسانی به زوار به نحو مطلوب آمادگی کامل دارد.

به گفته وی ارائه خدمات آب و فاضلاب به دو اردوگاه احداث شده توسط هلال احمر در قصرشیرین و خسروی (مجموعا 10 هزارنفر)، آبرسانی به 6 پارکینگ احداث شده در قصرشیرین و خسروی، آبرسانی به موکب های مستقر در محدوده شهرهای مسیر زوار از کنگاور تا خسروی، استقرار 20 تانکر و مخزن ثابت، 15 تانکر سیار آبرسان و 2 دستگاه بسته بندی آب باظرفیت روزانه 30 هزار بسته از جمله اقدامات آبفای استان برای تأمین آب زوار اربعین امام حسین(ع) است.

مهندس تخت شاهی ارتقا و به روز رسانی ایستگاه پمپاژ سراب گرم جهت ارائه خدمات آبرسانی بهتر به شهر قصرشیرین و خسروی، تهیه دیزل ژنراتور برق اضطراری جهت سرابگرم، کنترل و رفع عیب  و اورهال خط انتقال آب از مسیر سرابگرم سرپل ذاب به خسروی به طول 45 کیلومتر را نیز از دیگر اقدامات آبفای شهری استان برای ارائه خدمات هرچه بهتر آبرسانی به زوار اربعین امام حسین(ع) برشمرد.

مدیرعامل آب و فاضلاب استان کرمانشاه با تأکید بر اینکه همکاری در خدمات رسانی مطلوب به زوار سالار شهیدان وظیفه ای همگانی است، از شهروندان خواست تا با مدیریت مصرف و به ویژه در ساعات پیک مصرف در این مهم همکاری و مشارکت داشته و از این طریق شرکت آبفا و آبفار را در جلوگیری از بروز اختلال در آبرسانی به زوار یاری نمایند.


خبرنگار: پوریا زراعی 

خخی
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: