پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۲۹۴۰۸
تاریخ انتشار: ۰۷ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۸
مدیرعامل شرکت آبفا استان کرمانشاه
مدیرعامل آبفای استان کرمانشاه در بازدیدی از پروژه در دست اجرای تصفیه خانه فاضلاب و پروژه آبرسانی شهر سنقر بازدید کرد و به بررسی وضعیت اجرا و پیشرفت این پروژه ها پرداخت.

به گزارش گیتی آنلاین ، مهندس علیرضا تخت شاهی طی گفتگویی در حاشیه این بازدید،  گفت: خوشبختانه امسال عملیات اجرایی تصفیه‌خانه‌های فاضلاب سنقر، صحنه و کرندغرب را با اعتبارات سفر مقام معظم رهبری آغاز کرده ایم و  احداث تصفیه‌خانه در پاوه، روانسر، جوانرود و تازه‌آباد نیز در حال انجام است.

به گفته وی تصفیه خانه فاضلاب شهر سنقر در زمینی به مساحت 37000 مترمربع در دو فاز احداث می شود که  فاز اول آن، احداث دیوار سایت تصفیه خانه با سازه آجری به طول 880 متر و ارتفاع 2.5 متر که عملیات اجرایی آن با پیشرفت فیزیکی 25 درصد درحال اجراست.

 مهندس تخت شاهی برآورد اعتبار موردنیاز برای بهره برداری از این تصفیه خانه را بالغ بر 400 میلیارد ریال اعلام و تاکید کرد که درصورت تامین اعتبار به موقع، طی دو تا سه ماه به اتمام خواهد رسید.

وی یادآورشد: ظرفیت تصفیه فاضلاب در این تصفیه خانه 7400 مترمکعب در شبانه روز برای جمعیتی معادل 47 هزار نفر می باشد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه همچنین از پروژه آبرسانی شهر سنقر نیز بازدید کرد و گفت: تامین آب سنقر از ابتدای مهرماه 96 با پیشرفت فیزیکی 25 درصد از شرکت آب منطقه ای به این شرکت جهت ادامه عملیات اجرایی تحویل گردید.

وی این پروژه را شامل احداث یک باب تصفیه خانه آب به ظرفیت 230 لیتر در ثانیه، یک مخزن میانراهی با ظرفیت 2000 متر مکعب و یک مخزن ذخیره جدید در زون مرتفع با ظرفیت 3500 مترمکعب، احداث خطوط بین مخازن به طول 6500 متر، در سایز‌های 400 و 450 میلی متر لوله‌های فولادی، از محل تصفیه خانه تا مخزن عنوان کرد.

مهندس تخت شاهی گفت: پروژه تصفیه خانه هم اکنون با پیشرفت فیزیکی 40 درصد در حال اجرا است.


خبرنگار: پوریا زارعی

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: