پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      شهادت سردار سلیمانی تبریک و تسلیت       
کد خبر: ۲۹۴۴۱
تاریخ انتشار: ۰۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۶
زاهدان - فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از افزایش ۴۷ درصدی کشف سرقت‌های مسلحانه و ۳۱ درصدی دستگیری سارقان مسلح در ۷ ماه گذشته نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد.
گیتی آنلاین_ فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از افزایش ۴۷ درصدی کشف سرقت‌های مسلحانه و ۳۱ درصدی دستگیری سارقان مسلح در ۷ ماه گذشته نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد.

سردار محمد قنبری اظهار داشت: سلب آرامش و امنیت شهروندان، خط قرمز پلیس است و نیروی انتظامی بدون چشم‌پوشی با تمامی افرادی که به هر نحو، زمینه ناامنی روانی و اجتماعی جامعه را فراهم کنند مقتدرانه برخورد خواهند کرد.

وی افزود: خوشبختانه اشراف اطلاعاتی و حرفه ای گرایی پلیس استان در حوزه های تخصصی به حدی رسیده است که امروز هیچ مسأله امنیتی و یا جرم خاصی وجود ندارد که در کشف و کنترل آن مشکل داشته باشیم.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان بیان کرد: در مدت ۷ ماه گذشته سال جاری در مقایسه با مدت مشابه سال قبل در کشف سرقت های مسلحانه ۴۷ درصد و در دستگیری سارقان مسلح ۳۱ درصد رشد داشته ایم.

وی ادامه داد: در مدت مذکور در کشف سرقت های به عنف، مغازه، منزل و قاپ زنی به ترتیب شاهد ۸، ۴، ۱۳ و ۳۹ درصد افزایش بوده ایم و با تلاش مأموران انتظامی استان وقوع سرقت اتومبیل نیز ۶ درصد کاهش داشته است.

سردار قنبری با اشاره به انجام ۳ عملیات مسلحانه در درگیری با سارقان مسلح در یک هفته گذشته ابراز داشت: در ۷ روز گذشته ۶ باند فعال سرقت شناسایی و ۶ نفر از سارقان مسلح نیز هنگام انجام سرقت در درگیری مسلحانه با پلیس به هلاکت رسیدند.

وی اضافه کرد: در هفته گذشته ۲۶ سارق مسلح سابقه دار شناسایی، دستگیر و خلع سلاح شدند که تا کنون به ۴۵ فقره سرقت مسلحانه در سال های گذشته اعتراف کرده اند.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان با اشاره به کشف مقادیر زیادی سلاح و مهمات از این سارقان مسلح تصریح کرد: با اقدامات مقتدرانه پلیس استان در ماه گذشته شاهد کاهش ۶۰ درصدی سرقت های مسلحانه بودیم.

 وی در پایان گفت: هدف پلیس ارتقای امنیت شهروندان است و اقداماتی که در زمینه کاهش وقوع سرقت به ویژه انواع خشن آن انجام می دهد حق و مطالبه بدیهی جامعه است که بحمدلله این تلاش ها زمینه رضایتمندی مردم شریف و افزایش اعتماد عمومی و حمایت آنها را از خادمان خود در نیروی انتظامی فراهم کرده است
نویسنده:فرشته بامری
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: