پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      شهادت سردار سلیمانی تبریک و تسلیت       
کد خبر: ۲۹۴۵۵
تاریخ انتشار: ۰۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۰
رادیو و تلویزیون مرکزی چین روز پنج شنبه 31 اکتبر/ 9 آبان تفسیری تحت عنوان «کاربرد تجاری 5G تسریع کننده تغییر و ترفیع ساختار اقتصادی چین است» را منتشر کرد.

در این مقاله آمده است: اعلام کاربرد رسمی فناوری 5G تغییرات بزرگی برای جامعه چین همراه خواهد آورد که نه تنها نیروی محرکه قوی و جدید به توسعه با کیفیت بالای اقتصادی، بلکه به رشد اقتصاد جهانی تزریق خواهد کرد. کاربرد رسمی 5G در حالی که تا اندازه زیادی زندگی مردم چین را تسهیل و غنی تر کرده، بلکه محیط توسعه چین در ابعاد مختلف اقتصادی را تغییر داده و به طور واقعی به توسعه با کیفیت بالای اقتصادی این کشور یاری خواهد کرد.

در این مقاله همچنین آمده است: 5G فناوری است که رفاه زیادی برای بشر همراه می آورد. چین همواره بر این تاکید دارد که تمایل به اشتراک گذاری جدیدترین دستاوردهای علمی و فنی خود از جمله فناوری 5G و آموزش مشترک، توانایی رقابتی کلیدی است. اکنون چین با اقدامات خود در حال جست و جوی الگوی جدید صنعتی در عصر 5G است تا این کشور شاهد تغییرات اجتماعی شود و نیروی محرکه جدید رشد اقتصاد جهانی را بیابد و سراسر جهان را از فناوری 5G بهره مند سازد. این نیز از خدمات واقعی چین به عنوان کشور بزرگ مسوولیت شناس برای توسعه جهان به شمار می رود.


نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: