پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۲۹۴۶۸
تاریخ انتشار: ۱۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۸
رییس بیست و ششمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان خبر داد:
رییس بیست و ششمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان از تجلیل از فرزندان شهدای مدافع حرم و میهن در مراسم افتتاحیه جشنواره خبر داد.
به گزارش روابط عمومی بیست و ششمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان، احمدرضا احسانی در دیدار با جانشین فرمانده سپاه انصارالحسین‌(ع) همدان، گفت: برنامه‌ریزی‌های لازم صورت گرفته تا حوزه‌های مختلفی مثل کتاب، موسیقی، تئاتر، قرآن و عترت را با هم پیش ببریم.
احمدرضا احسانی با توضیح اینکه جشنواره تئاتر کودک و نوجوان بعد از جشنواره فجر بزرگترین جشنواره هنری است، ادامه داد: تاریخ افتتاحیه جشنواره را روز ۱۶ آبان انتخاب کردیم تا با شروع امامت امام زمان‌(عج) همزمان شود.
او در ادامه با بیان اینکه در روز افتتاحیه جشنواره از تعدادی از فرزندان شهدا تجلیل خواهد شد، اضافه کرد: تجلیل از شهدا و خانواده‌های آن‌ها موجب خیر و برکت جشنواره می‌شود.
جانشین فرمانده سپاه انصارالحسین‌(ع) همدان هم ضمن تشکر از اعضای ستاد برگزاری جشنواره، گفت: استان همدان ۱۴ شهید مدافع حرم دارد که هر کدام ویژگی‌های خاص و شخصیت ارزشمندی دارند که نگین این شهدا نیز سردار شهید همدانی است.
مهدی فرجی با بیان اینکه شهدا داشته‌های ما هستند، افزود: این جشنواره فرصت خوبی برای تجلیل از فرزندان شهداست. 
بیست و ششمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان از ۱۶ تا ۲۱ آبان‌ ماه با شعار «تئاتر، کودک و طبیعت» برگزار خواهد شد.
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: