پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      شهادت سردار سلیمانی تبریک و تسلیت       
کد خبر: ۲۹۵۱۵
تاریخ انتشار: ۱۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۶
پورابراهیمی:
آنچه باعث می شود که صفر در سیاست پولی کشور تولید شود سیاست های پولی، مالی و ارزی دولت است مثلا در تبصره 35 سال 95 مابعدالتفاوت نرخ ارز به عنوان درآمد دولت شناسایی شد و در سال 96 اجرایی شد و گفته شد که آن را خرج کنیم . این موتور تولید صفر است.


محمدرضا پورابراهیمی داورانی نماینده کرمان و راور در گفتگو با خبرنگار گیتی آنلاین گفت: در تبصره 35 سال 95 مابعد التفاوت نرخ ارز را به عنوان درآمد دولت در نظر گرفتید و در سال 96 اجرایی شد و گفته شد که آن را خرج کنیم. 
وی تصریح کرد: این سیاست تولید صفر در اقتصاد است. این جفا به کشور است. 
پورابراهیمی خاموش کردن موتور تولید صفر را از ملزومات حذف صفر از پول ملی دانست و گفت: اگر شما موتور تولید صفر را خاموش نکنید هر چند سالی یک دفعه باید صفر حذف کنید . 
وی تاکید کرد: ما اساسا نباید اجازه دهیم صفر تولید شود . 
سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس پرسید: موتور تولید صفر کجاست؟ و گفت: اگر سیاست های پولی و مالی و ارزی کشور به سمت کاهش صفر برود امیدی به کاهش صفر خواهد بود. در غیراینصورت اتفاقی نمی افتد. دولت باید اول موتور تولید را خاموش کند.
پورابراهیمی گفت: با ادامه سیاست های پولی و مالی و ارزی فعلی، حذف صفر از پول ملی کشور منجر به اتفاق جدیدی نمی شود و ما پنج سال دیگر، ده سال دیگر مجبوریم مجددا این کار را تکرار کنیم. 
نماینده مردم کرمان در خانه ملت تاکیدکرد: ما قبل از این که صفرها را حذف کنیم باید اجازه ندهیم صفر تولید شود و چه چیزی باعث تولید صفر می شود سیاست های پولی، مالی و ارزی دولت و اگر از این تولید صفر جلوگیری شود، صفر تولید نمی شود که ما درصدد حذف آن برآییم. 
نویسنده:نغمه علی بیک زاده
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: