پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۲۹۵۱۹
تاریخ انتشار: ۱۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۸
بیرانوندی:
پل ها و معابر که به دنبال سیل اخیر آسیب دیده اند به همان وضع مانده اند و در صورت بارش مجددا امکان مدیریت نداریم.

محمد بیرانوندی در گفتگو با خبرنگار گیتی آنلاین گفت: در منطقه ما خیلی کارها انجام شده به عنوان مثال سد مخمل کوی ما ، سد زیبا محمد به طور خوبی شروع شده اند. در زمینه گاز رسانی فقط یکی دو منطقه دیگر باید تحت پوشش قرارگیرد تا منطقه ما سبز شود و در حوزه آبرسانی حدود 10 روستا کارش انجام شده است از جمله روستای چرخستانه ، صبور، کاکاشرف و ... که بحث آبرسانی آنها به نحو مطلوبی انجام شده است. 
نماینده مردم خرم آباد در خانه ملت ادامه داد: در حوزه راه جاده پل غرور به طرف بیرانشهر جاده سرابستان ،جاده خارزار و جاده سرابیاس به کمربندی کارهای خوبی است که انجام شده و همچنین در حوزه فرهنگی نیز کارهای خوبی در منطقه انجام شده است. 
بیرانوندی گفت: همانطور که می دانید سیل اخیر خیلی به منطقه آسیب زد کارهایی که انجام گرفته در حوزه مسکن حدود 100 واحد تحویل مردم شده است و تعدادی درحال ساخت هستند و تعدادی در مرحله فونداسیون هستند. 
این نماینده مجلس گفت: آنچه که باید مطرح کنم پل ها و معابر ما هنوز در همان شرایط اولیه سیل باقی مانده اند و مردم ما به جد از این شرایط نگران هستند و معترض هستند و باید تسریع و تعجیلی به عمل آید. 
وی اذعان داشت : بارانی که در روزهای اخیر بارید هم آثارش ماند و اگر باران شدیدتری بیاید فکر می کنم به راحتی نتوانیم قضیه را جمع کنیم. 
نویسنده:نغمه علی بیک زاده
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: