پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۹۵۳۰
تاریخ انتشار: ۱۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۹
گیتی‌آنلاین- مدیر مسئول و صاحب امتیاز پایگاه خبری گیتی‌آنلاین از رئیس کانون وکلای دادگستری مرکز خواست با توجه به نداشتن توان مالی، دستور دهد تا وکیل معاضدتی برای این رسانه در نظر گرفته شود.

متن پیام آمنه علی‌پور مدیر مسئول و صاحب امتیاز پایگاه خبری گیتی‌آنلاین خطاب به دکتر عیسی امینی رئیس کانون وکلای دادگستری مرکز به شرح زیر است.

بسمه تعالی

ریاست محترم کانون وکلای دادگستری

جناب آقای دکتر عیسی امینی

سلام علیکم

احتراما به استحضار می‌رساند اینجانب آمنه علی پور مدیر مسئول و صاحب امتیاز پایگاه خبری گیتی آنلاین، مردادماه امسال متوجه انتشار نامه‌ای از سوی کارکنان یکی از شرکت‌های حوزه کشاورزی خطاب به ریاست محترم قوه قضائیه توسط یکی از خبرنگاران این مجموعه شدم و از آنجا که در این نامه، اتهاماتی علیه برخی افراد حقیقی و حقوقی مطرح شده بود بلافاصله خبر را حذف و اقدام به انتشار تکذیبیه کردم.

متاسفانه باوجود حذف خبر و انتشار تکذیبیه، افرادی که در این نامه مورد اتهام واقع شده بودند از پایگاه خبری گیتی‌آنلاین شکایت کردند و خواستار معرفی نویسندگان نامه شدند.

اینجانب از خبرنگار منتشر‌کننده نامه خواستم تا فرد یا افرادی که نامه را در اختیار وی قرار داده اند را معرفی کند و این کار انجام شد و فردی که نامه را در اختیار خبرنگار قرار داده بود به شاکیان پرونده معرفی شد.

با توجه به اینکه اینجانب و پایگاه خبری گیتی آنلاین درآمدی نداریم و این رسانه حامی مالی قوی ندارد. به این وسیله اعلام می کنیم که توان گرفتن وکیل برای دفاع از خود را نداریم و از حضرتعالی تقاضا داریم تا دستور فرمایید وکیل معاضدتی برای پیگیری پرونده و دفاع از این پایگاه خبری در شعبه 12 بازپرسی دادسرای فرهنگ و رسانه تهران تعیین شود.

با تجدید احترام

آمنه علی پور

مدیر مسئول و صاحب امتیاز پایگاه خبری گیتی آنلاین

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: