پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۲۹۵۴۸
تاریخ انتشار: ۱۳ آبان ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۴
رئیس شورای اسلامی شهر خوی
مدیرعامل شرکت به بیان کامل و ضعیت آبی و حجم مخازن ذخیره پرداخت و خاطرنشان کرد حجم مخازن ذخیره در شهر خوی در حد استاندارد نیست که با ساخت این مخازن و تکمیل آن به حد قابل قبولی خواهد رسید.

مهندس غلامعلی شریف رئیس شورای اسلامی شهر خوی در مصاحبه ای با خبرنگار نشریه ندای آب شرکت آب و فاضلاب خوی گفت : خیلی مسرور و خوشحالم و غرور آمیز است که در این بازدید حضور داشتم پروژه هایی که توسط شرکت آب و فاضلاب خوی انجام می گیرداز جمله پروژه های زیربنایی در بخش آب و مخازن ذخیره که شامل خطوط انتقال می باشد آینده نوید بخشی برای این شهر ترسیم میکند  و چه پروژه های بخش فاضلاب . وی افزود :پروژه هایی که توسط شرکت آب و فاضلاب اجرا می شوند پروژه های زیربنایی هستند . رئیس شورای شهر خوی در ادامه بیان کرد برای تمامی عوامل و  دست اندرکاران شرکت و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوی و پرسنل آن شرکت آرزوی موفقیت میکنم و مجموعه شورا نهایت تلاش و همکاری خود را با این مجموعه دارد .

وی به ارتباط تنگاتنگ شرکت آب و فاضلاب با شورا اشاره کرد و افزود در هر حال هر شهروندی که این مجموعه تلاشها را از نزدیک ببنید خواهان کمک حداکثری خواهد شد ما هم بعنوان منتخبین مردم در شورا  و به نمایندگی از مردم در جهت پیشرفت پروژه ها از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد و قدر ارزش این فعالیتها را خواهیم دانست و خودمان را مکلف به همکاری با آن مجموعه می دانیم . شریف افزود هر گونه مصوبه ای که در جهت تسهیل در انجام کارها و توسعه شهری باشد در چارچوب قانون به تصویب  می رسانیم تا شرکت آب و فاضلاب را در انجام پروژه های خود یاری کنیم. مهندس شریف تعامل و همکاری بین شورا و شرکت آب و فاضلاب را بی نظیر خواند و خاطر نشان کرد ان شاالله با ادامه روند همکاریها شاهد این باشیم که  مقدمه تامین آب شرب از سد آغچای فراهم گرددو شهر خوی تا سالیان متمادی از آب پایدار بهره مند شود و  از مخازن در دست ساخت بطور مطلوب استفاده نماید .

رئیس شورای اسلامی شهر خوی در رابطه با نام گذاری یکی از معابر اصلی یا خیابان ، بوستان و ... با نام آب تصریح کرد : این مقوله نیاز به کار کارشناسی دارد آب یکی از موضوعات مهم جامعه می باشد و در دنیا موضوع اول مسایل می باشد وی ادامه داد حفظ آب شرب و تامین اب شرب و سپردن آن به آیندگان از مسایل مهم است که باید یکی از معابر اصلی و پراهمیت شهر را بدان اختصاص دهیم که بازتاب زیادی داشته باشد و به نوعی تاثیر گذاری زیادی داشته باشد. مهندس شریف آمادگی خود را جهت بحث و انتخاب یکی از معابر مهم شهر خوی در کمیسیونهای تخصصی شورا را اعلام کرد و گفت در این کمیسیون باحضور اعضای کمسیون و کارشناسان شرکت آب و فاضلاب به بحث و تبادل نظر پرداخته و انتخاب انجام خواهد گرفت .

رئیس شورای اسلامی شهر خوی در خصوص مدیریت و صرفه جویی در مصرف آب گفت : در گذشته بدلیل کمی جمعیت و زیاد بودن آبهای سطحی و زیرزمینی مردم مشکلی در این زمینه نداشتند و به صرفه جویی در مصرف آب فکر نمی کردند با گذشت زمان کاهش بارندگیها و خشکسالی مسئله آب زیاد به چشم میآید که باید رعایت شود من هم بعنوان یک شهروند تا حد امکان سعی در مدیریت مصرف آب دارم که قول می دهم بعد از این بیشتر رعایت کنم . وی آموزش از سنین کودکی را موثر دانست و پیشنهاد کرد که کار را از مدارس شروع کنید.

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: