پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۲۹۵۹۰
تاریخ انتشار: ۱۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۷

به گزارش پایگاه خبری گیتی آنلاین-دکتر حسین کریم رئیس دانشگاه علوم پزشکی البرز در اولین جلسه تخصصی را اندازی دانشکده فناوری های نوین با اعلام این خبر افزود: البرز با توجه به ظرفیت بالای صنعت و موقعیت ویژه خود نیاز است  این دانشکده با الگویی خاص و کاملا صنعت محور ایجاد شود‌.

وی ادامه داد:ایجاد دانشکده فناوری های نوین در استان به خوبی می تواند فاصله ی بین دانشگاه و صنعت را از میان بردارد و دستاورد های خوبی برای هر دو بخش و آموزش دانش آموختگان کارآفرین و فن آور را به همراه دارد.

دکتر کریم با اشاره به اینکه در چند دهه ی اخیر شاهد انفجار علمی در حوزه ی علوم پزشکی بودیم اظهار داشت: اکنون زمان تحول در فناوری و تکنولوژی است که باید به گونه ای عمل کنیم تا از فناوری های نوین در دنیا عقب نمانیم.

رئیس دانشگاه اظهار داشت : این دانشکده با هدف تولید محصول و کمک به صنعت  در حوزه های غذا ، دارو ، تجهیزات و دیگر حوزه های مرتبط در دل صنعت استان ایجاد می شود

وی با اشاره به اینکه رویکرد این دانشکده صنعت محور خواهد بود تصریح کرد : الگوی تشکیل دانشکده فناوری های نوین در البرز مشابه هیچ کدام از دانشکده های مشابه در کشور نخواهد بود و با ساختاری جدید و تطبیق یافته با دانشکده های برتر دنیا راه اندازی خواهد شد.

دکتر کریم افزود:بررسی و روند راه اندازی این دانشکده با قید فوریت در البرز در حال انجام است
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: