پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۲۹۶۰۷
تاریخ انتشار: ۱۴ آبان ۱۳۹۸ - ۲۳:۳۰
مدیرکل راهداری کرمانشاه مطرح کرد:
فریبرز کرمی گفت: بیش از ۱۰۷ هزار حلقه لاستیک میان رانندگان ناوگان حمل و نقل عمومی در این استان توزیع شد است.
به گزارش گیتی آنلاین ، فریبرز کرمی اظهار داشت: تاکنون ۱۰۷ هزار و ۴۲۹ حلقه لاستیک میان رانندگان ناوگان عمومی حمل و نقل استان کرمانشاه توزیع شده است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه با بیان اینکه توزیع لاستیک توسط شرکت های ذیربط و با نظارت این اداره کل طی ۲۰۵ مرحله انجام شده است گفت: بیشترین میزان لاستیک توزیع شده به ماشین های تریلر با شمار ۳۵ هزار و ۸۸۹ حلقه اختصاص یافته است.

این مسئول بیان داشت: طی این مدت ۱۸ هزار و ۷۶۲ حلقه لاستیک میان رانندگان خودروهای سواری، دو هزار و ۱۴۴حلقه لاستیک میان رانندگان مینی بوس و وانت و دو هزار و ۵۰۶ حلقه لاستیک میان رانندگان وانت و کامیونت توزیع شده است.

وی بیان کرد: همچنین یک هزار و ۹۷۶ حلقه لاستیک به ماشین های سنگین و یک هزار و ۱۲۴ حلقه لاستیک به کامیونت نیمه سنگین اختصاص یافت.

مهندس کرمی از توزیع ۴۶۴ حلقه لاستیک به کامیونت خبر داد و گفت: همچنین برای نوعی از تریلر ۲۲۴ حلقه لاستیک و برای نوع دیگری ۷۳۴ لاستیک اختصاص یافت.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه همچنین از توزیع ۱۰۶ حلقه لاستیک سایز ۲۲.۵×۱۳ ، ۳۶ حلقه لاستیک سایز  ۳۴×۳۲۵ و ۳۰ هزار و ۱۸۷ حلقه لاستیک برای انواع  کامیون خبر داد.

این مسئول خاطرنشان کرد: همچنین ۳۵ هزار و ۸۸۹ حلقه لاستیک برای تریلر و ۱۳ هزار و ۲۷۱ لاستیک به ماشین های سنگین اختصاص یافت است.​

خبرنگار: پوریا زارعی 

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: