پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۲۹۶۳۴
تاریخ انتشار: ۱۶ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۷
بعد از حضور در سی‌ودومین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان اصفهان؛
پویانمایی «زری زری کاکل زری» به کارگردانی مهین جواهریان به چهل‌ونهمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌ رشد راه پیدا کرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، فیلم‌های راه‌یافته به بخش مسابقه آثار انیمیشن این رویداد علمی، آموزشی شامل ۱۷ انیمیشن خارجی از ۱۴ کشور جهان و ۱۵ انیمیشن ایرانی است.

پویانمایی «زری زری کاکل زری» که از تازه‌ترین تولیدات امور سینمایی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در سال ۱۳۹۸ است با تکنیک کات‌اوت رایانه‌ای و با مدت زمان ۶ دقیقه تولید شده و ترانه‌های آن را افسانه‌ی شعبان‌نژاد سروده است.

این انیمیشن همچنین با هدف تقویت ارتباط‌های کودکان با هم‌سالان‌شان با بهره‌گیری از بازی و شعرخوانی تولید شده و اصلی‌ترین تفاوت آن کودکانه بودن و استفاده از نمادهای ساده و قابل فهم برای بچه‌های پیش از دبستان است.

یادآوری می‌شود پویانمایی‌ «زری زری کاکل زری» پروانه زرین بهترین پویانمایی کوتاه سی‌ودومین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان اصفهان را در کارنامه خود ثبت کرده است.

جشنواره بین‌المللی فیلم‌های علمی، آموزشی و تربیتی رشد در تهران از ۲۴ آبان تا ۱ آذر ١٣٩٨ و در استان‌ها از ۲ آذر تا ۱۸ اردیبهشت سال بعد از سوی دفتر انتشارات و فناوری آموزشی سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی وزارت آموزش و پرورش به دبیری وحید گلستان برگزار می‌شود.

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: