پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      شهادت سردار سلیمانی تبریک و تسلیت       
کد خبر: ۲۹۶۴۰
تاریخ انتشار: ۱۶ آبان ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۳
روابط عمومی قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه صاحب الامر (عج) استان قزوین:
80 نفر از دانش آموزان دختر مناطق الموت شرقی ، الموت غربی و طارم صبح امروز با همکاری کارگروه تعلیم و تربیت قرارگاه پیشرفت و آبادانی به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شدند.
به گزارش گیتی آنلاین,سرهنگ حمزه برین معاون اجرایی و جانشین قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین بیان کرد:اردوی راهیان نور بهترین فرصت برای خودسازی و تربیت خویشتن است. فضای جنوب کشور آغشته به عطر خوشبوی شهیدانی است که زحمات زیادی برای حفظ این انقلاب کشیدند و تا آخرین قطره خونشان پای ولایت ، دفاع از این مرزو بوم ، حفظ خاک ، وطن و ناموس جنگیدند.

برین در ادامه افزود:امروز در نظام جمهوری اسلامی هر چه داریم از برکت خون شهیدان داریم. حفظ خون شهدا از جمله تکالیفی است که بر همه ما ، دختر و پسر، زن و مرد ، پیر و جوان واجب است. امروز اگر امنیت داریم ، آسایش داریم ، اقتدار و سربلندی داریم ، همه این ها مرهون خون شهدایی است که خیلی از آنها در سنین دانش آموزی شهید شدند.یکی از وظایف شما دختران در حفظ حرمت خون شهداحجاب است. در اکثر وصیت نامه های شهیدان حفظ حجاب و چادر یکی از تاکیداتی است که امروز شما دختران دانش آموز باید جدی بگیرید.

معاون اجرایی سپاه صاحب الامر(عج) خاطر نشان کرد: حضورشمادختران مومن در مناطق عملیاتی یکی از برنامه های بسیار مفیدی است که باید بیشترین استفاده را از این چند روز ببرید و برای یکسال خود توشه جمع کنید.سعی کنید با شهدا دوست شوید و از آنها کمک بخواهید و از آنها در زندگی خود الگو بگیرید.

برین در پایان گفت:برای همه شما دختران دانش آموز آرزوی موفقیت و توفیق روزافزون میکنم و ان شا الله سفر پر خیر و برکتی داشته باشید.

تعدادی از این دانش آموزان از دهستان های زوارک الموت شرقی ، دستجرد الموت غربی و چوقور طارم سفلی بودند که با اهداء کمک هزینه آنها از طرف قرارگاه ، به این سفر معنوی اعزام شدند.مجموعا 280 دانش آموزان در این دوره از ناحیه امام سجاد علیه السلام اعزام شدند.
نویسنده:عزه میرصادقی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: