پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      شهادت سردار سلیمانی تبریک و تسلیت       
کد خبر: ۲۹۶۴۶
تاریخ انتشار: ۱۷ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۲
فرمانده مرزباني استان سیستان و بلوچستان از کشف 182 کیلو و 46 گرم انواع مواد مخدر و دستگيري یک قاچاقچی در مرزهای استان خبر داد.
گیتی آنلاین_ سردار "محمد ملاشاهی"  اظهار داشت: در راستاي برخورد قاطع با قاچاقچيان مواد مخدر، مرزبانان فرماندهي استان سیستان و بلوچستان با اشراف اطلاعاتی بر مرزهای استان، از قصد قاچاقچیان مبنی بر ورود مواد مخدر به مرزها مطلع شدند که بلافاصله موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وي افزود: مرزبانان هنگ مرزی زابل در یک عملیات منسجم، قاچاقچيان مواد مخدر را که در مسير ورود به مرزها بودند شناسايي و توانستند در این عملیات، یک قاچاقچی را دستگیر کنند.

فرمانده مرزباني استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: مأموران موفق شدند  182 كيلو و 46 گرم موادمخدر شامل 25 كيلوگرم شيشه، 136 كيلو و 936 گرم ترياك و 8 كيلو و 594 گرم هروئين و 11 كيلو و 516 گرم حشیش را كشف کنند.

سردار ملاشاهی در پایان خاطرنشان کرد: مرزبانان سیستان و بلوچستان با تلاش شبانه روزي، توانسته اند امنيت پايداري را در کل مرزهای استان ايجاد کنند و قاچاقچيان و سوداگران مرگ بدانند که مرزبانان اجازه هیچ گونه جولان در مناطق مرزی را به آنها نخواهند داد.
نویسنده:فرشته بامری
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: