پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      شهادت سردار سلیمانی تبریک و تسلیت       
کد خبر: ۲۹۶۵۷
تاریخ انتشار: ۱۷ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۷
رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: پنجمین همایش فن بازار ملی سلامت با حضور قائم مقام وزیر بهداشت در بندر چابهار شروع به کار کرد.
گیتی آنلاین_ به نقل از مهر_ سیدمحمد هاشمی شهری، رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان در حاشیه این همایش اظهار داشت: با توجه به نقش مهم استان سیستان و بلوچستان در تولید مهارت و دانش به دنبال تبدیل دانشگاه علوم پزشکی زاهدان به دانشگاه نسل سوم و دانشگاه نوآور هستیم.

وی افزود: در همین راستا از دانشگاه های پزشکی سراسر کشور دعوت به عمل آمد تا به همراه شرکت های دانش بنیان سلامت محور که در شهرستان های مختلف زیر نظر دانشگاه های علوم پزشکی فعالیت می کنند در پنجمین همایش فن بازار ملی سلامت در بندر چابهار حضور داشته باشند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: این همایش در ۶ بخش از جمله نمایشگاه شرکت های دانش بنیان برگزار می شود و در کنار آن نشست های تخصصی و مشاوره ای نیز برگزار می شود.

وی با اشاره به موقعیت خاص و استراتژیک بندر چابهار تصریح کرد: گرچه استان سیستان و بلوچستان در گذشته دروازه تهدیدات سلامت در مرزهای جنوب شرقی کشور بوده اما الان با افتخار اعلام می کنیم این مرزها به دروازه سلامتی منطقه تبدیل شده است.
نویسنده:فرشته بامری
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: