پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      شهادت سردار سلیمانی تبریک و تسلیت       
کد خبر: ۲۹۶۶۸
تاریخ انتشار: ۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۹
در بخش صفائئیه خوی
مانور فراگیر مدیریت بحران با محوریت وقوع زلزله با محوریت وقوع زلزله دربخش صفائیه زاویه سمکن آباد خوی با مشارکت دستگاه های اجرایی و شرکت آب و فاضلاب خوی برگزار شد.

مانور فراگیر مدیریت بحران با محوریت وقوع زلزله با محوریت وقوع زلزله دربخش صفائیه زاویه سمکن آباد خوی  با مشارکت دستگاه های اجرایی و شرکت آب و فاضلاب خوی برگزار شد.

مانور مديريت بحران با محوریت وقوع زلزله با همكاري دستگاه های اجرایی شامل شرکت آب و فاضلاب ،توزیع نیروی برق ،گاز ،هلال احمر،اوژانس ،آتش نشانی،نیروی انتظامی،پلیس راهور و شرکت آب و فاضلاب خوی به منظور آمادگی برای مواجهه با موقعیت‌ های اضطراری و مقابله با آثار و پیامدهای بروز حوادث و بلایای غیرمترقبه به ویژه زلزله برگزار شد .

سلطانعلی ولیزاده رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوی  با اشاره به حادثه خيز بودن منطقه با توجه به شرايط توپوگرافي كه مستعد سيل،زلزله،خشكسالي و...مي باشد افزود: به همين دليل بايد با تجهيزات كامل آمادگي لازم براي مقابله با اين حوادث را داشته باشيم و با انجام اين مانورها مي توان با پي بردن به نقاط قوت و ضعف آمادگي روبرو شدن با شرايط بحراني را داشته باشيم.

ولیزاده با اشاره به مراحل برگزاری این مانور بیان کرد : یکی از بخش های مهم  سناريوي اين مانور در خصوص بروز حادثه در خطوط آب رساني و شبكه توزيع  بخش صفائیه انجام گرفت.
وی تصریح کرد: در اين مانور چند سناريوي محوري از جمله بازدید میدانی از ماشین آلات و تجهیزات شرکت کننده در مانور،رژه ماشین آلات،حضور اکیپ های عملیاتی در محل های تعیین شده،مانور شیر آلات شبکه توزیع و تعویض شیر های قطع و وصل،شستشوی شبکه توزیع  و کنترل کیفیت آب انجام شد.

مدیرعامل شرکت  در ادامه افزود:اين مانور از تيم هاي عمليات، پشتيباني، اطلاع رساني و مستند سازي ، حفاظت و ايمني، اطلاعات و ارتباطات، برآورد خسارت و ارزيابي تشكيل و هر كدام از اين تيم ها داراي زيرمجموعه هايي با وظايف مشخص مي باشند.

گفتنی است اين مانور در راستاي بررسي ميزان آمادگي دستگاه های اجرایی در برابر بحران هاي ناشي از بلاياي طبيعي و ايجاد حادثه واختلال در شبكه هاي آبرساني ، بررسي ميزان آماده به كار بودن تجهيزات و ماشين آلات مديريت بحران و ارتقاء سطح هماهنگي مديران در مديريت بحران، تيم هاي عملياتي و پشتيباني برگزار شد.

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: