پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      شهادت سردار سلیمانی تبریک و تسلیت       
کد خبر: ۲۹۶۷۰
تاریخ انتشار: ۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۶
رادیو و تلویزیون مرکزی چین روز یکشنبه 18 آبان/ عقرب، 9 نوامبر تفسیری با عنوان«چهار جذابیت بازار چین از نگاه نمایشگاه بین المللی واردات» منتشر کرد.

در این مقاله آمده است: تجار جهانی شرکت کننده در نمایشگاه بین امللی واردات تا حد امکان جدیدترین، بهترین و پررقابتترین تولیدات خود را به نمایش گذاشته و با تمام نیرو در تلاش برای وارد شدن به بازار چین هستند. این نمایشگاه چهار جذابیت بازار چین اعم از تقاضای عظیم مصرف ناشی از بروزرسانی مصرف یک میلیارد و 400 میلیون جمعیت، تاسیسات زیربنایی کامل و سامانه نیرومند تدارکات و تأمین، فضای فعالیت بازرگانی که پیوسته در حال بهبود است و منابع نوآوری فراوان بر اثر توسعه کیفی بر پایه نوآوری علمی و فنی را به نمایش گذاشته است.

در این تفسیر تاکید شده است: نمایشگاه بین المللی واردات از مهمانان پنج قاره استقبال و منافع دنیا را تامین می کند؛ به تقاضای مردم کشورها برای زندگی بهتر پاسخ می دهد و اقدام مهم چین برای گشایش مبتکرانه محسوب می شود. طبق برنامه، ظرف 15 سال آینده مبلغ واردات کالا و خدمات چین به ترتیب از 30 هزار میلیارد و 10 هزار میلیارد دلار فراتر خواهد رفت. بی شک بازار بازتر و نوآورتر چین فرصت تجاری و سود بیشتری برای جهان فراهم و نیروی محرکه فراوانی بر رشد اقتصاد جهان تزریق خواهد کرد.

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: