پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۲۹۷۱۸
تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۲۳:۱۳
رئیس گروه مرکز اطلاعات علمی، اسناد و کتابخانه‌های وزرات نیرو خبر داد:
رئیس گروه مرکز اطلاعات علمی، اسناد و کتابخانه‌های وزرات نیرو برنامه‌های شرکت‌های زیر مجموعه وزرات نیرو در بیست و هفتمین هفته‌ کتاب جمهوری اسلامی ایران را تشریح کرد.
به گزارش روابط عمومی موسسه خانه کتاب به نقل از ستاد خبری و رسانه‌ای بیست و هفتمین هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران، سحر جوادپور درباره برنامه‌های این سازمان در هفته کتاب گفت: وزرات نیرو با هدف ترویج فرهنگ کتاب و کتاب‌خوانی در طول سال فعالیت‌های مستمر و فعالی در شرکت‌های زیر مجموعه وزرات نیرو برگزار می‌کند که این فعالیت‌ها در هفته کتاب پُر رنگ‌تر و با اشتیاق بیشتری میان این اعضا برگزار می‌شود.

وی افزود: اجرای طرح «کتابت را جای بگذار»، ایجاد کتابخانه برای مراجعان وزارت نیرو با ۵۰ عنوان کتاب، برگزاری نشست‌های نقد و بررسی کتاب از جمله این برنامه‌ها هستند. همچنین روز یکشنبه) ۲۶ آبان‌ ماه ( با حضور معاون وزیر نیرو از پنج کتابخوان، ده کتاب‌دار فعال و مولفان کتاب در شرکت‌ها و موسسات زیرمجموعه وزرات نیرو تجلیل خواهد شد.

جوادپور با اشاره به برنامه بازدید از کتابخانه‌ها در هفته کتاب گفت: بازدید از کتابخانه‌ها دیگر برنامه‌ شرکت‌های زیرمجموعه وزرات نیرو در هفته کتاب است و برای این منظور مدیران و کارکنان شرکت‌های وزارت نیرو روز سه‌شنبه (۲۸ آبان) از کتابخانه و موزه ملی ملک بازدید خواهند کرد.

بیست و هفتمین دوره هفته‌ی کتاب جمهوری اسلامی ایران با شعار «حال خوش خواندن» از تاریخ ۲۳ تا ۳۰ آبان ماه در سراسر کشور برگزار می‌شود. همچنین فایل پوستر و تیزر بیست و هفتمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران بر روی سایت هفته کتاب به نشانی اینترنتی hafteyeketab.ketab.ir بارگذاری شده است.
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: