پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۲۹۷۲۰
تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۲۳:۱۹
از روز یکشنبه، 19 آبان ماه؛
طرح پاییزه کتاب 98 ویژه شهر تهران با شعار «کتاب، همنشین دلنشین» با مشارکت شهرداری تهران همزمان با بیست هفتمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران برگزار می‌شود.
به گزارش روابط عمومی موسسه خانه کتاب به نقل از ستاد خبری بیست و هفتمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران، کتابفروشی‌های شهر تهران می‌توانند از روز یکشنبه، 19 آبان ماه با مراجعه به سامانه اینترنتی tarh.ketab.ir نسبت به ثبت نام در طرح پاییزه کتاب 1398 اقدام کنند.

گفتنی است، طرح پاییزه کتاب 98 ویژه شهر تهران  از 23 تا 30 آبان ماه در شهر تهران برگزار خواهد  شد و خریداران کتاب های عمومی و کودک و نوجوان می توانند از 20 درصد  یارانه خرید  کتاب در این طرح بهره‌مند شوند.

لازم به ذکر است، کتابفروشی‌های عضو طرح‌های قبلی خانه کتاب، برای تایید شرکت در طرح پاییزه کتاب نیاز به ثبت نام مجدد ندارند و کافی است با مراجعه به پنل کاربری خود شرایط شرکت در طرح را تایید و اطلاعات خود را کنترل و ویرایش کنند.

بیست و هفتمین دوره هفته‌ی کتاب جمهوری اسلامی ایران با شعار «حال خوش خواندن» از تاریخ 23 تا 30 آبان ماه در سراسر کشور برگزار می‌شود. همچنین فایل پوستر و تیزر بیست و هفتمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران بر روی سایت هفته کتاب به نشانی اینترنتی hafteyeketab.ketab.ir بارگذاری شده است.
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: