پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۲۹۷۳۹
تاریخ انتشار: ۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۲
فرماندار قزوین:با شناسایی اماکن بلااستفاده در روستاها میتوان جهت بازسازی و تکمیل آن اقداماتی انجام و اماکن مورد نظر را بعنوان خانه عالم به بهره برداری رساند.
گینی آنلاین _سرهنگ برین معاون اجرايي سپاه استان و جانشين قرارگاه پیشرفت و آبادانی،دیروز صبح بهمراه مسئولين کارگروه های زیرساخت و عمران ، فرهنگی-اجتماعی ، اقتصاد و اشتغال ، تعلیم و تربیت و سلامت این قرارگاه با محمد شفیعی فرماندار شهرستان قزوین دیدار و گفت و گو کردند.

در ابتدای این دیدار مسئولین کارگروه های قرارگاه گزارشی از اقدات انجام گرفته در روستاهای هدف قرارگاه ارائه کردند و در خصوص موانع و مشکلات موجود در روستاها بحث و تبادل نظر کردند‌.

محمد شفیعی در این جلسه اظهار داشت: قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه قزوین تفکرات مديريت انقلابی ، بسیجی و جهادی را در جامعه تبیین می نماید. آن زمان رزمندگان جنگ در سنین متفاوت برای دفاع از ناموس و وطن در جبهه ها میجنگیدند و هم اکنون این جمع جوان در جبهه جنگ اقتصادی برای حفظ خانواده ها در روستاها با افزایش رونق معیشت ، رفاه و آبادانی مردم در حوزه های تربیتی ، سلامت ، فرهنگی ، اشتغال و عمران بصورت علمی و دانش محور گام های موثری برمیدارید که موجب شادی روستاییان می شوید.

در این دیدار فرماندار شهرستان قزوین بیان کرد در اولین فرصت جلسه ای با حضور مدیران استانی و شهرستانی مرتبط با موضوعات و اهداف قرارگاه ، تشکیل می دهیم و امیدواریم بتوانیم در جهت تسریع در امر خدمت رسانی این قرارگاه گام های موثری برداریم.

ایشان در انتها در رابطه با تعیین مکانی جهت استقرار روحانیون در روستاها خاطر نشان کرد: با شناسایی اماکن بلااستفاده در روستاها میتوان جهت بازسازی و تکمیل آن اقداماتی انجام و اماکن مورد نظر را بعنوان خانه عالم به بهره برداری رساند.
نویسنده:عزه میرصادقی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: