پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۲۹۷۴۷
تاریخ انتشار: ۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۴
مدیر عامل شرکت آبفای خوی:
چاه های وارد مدار بهره برداری شده نیاز آب آشامیدنی مردم را در مناطق کوی صفا ، جمشید آباد ، بلوار سیستانی زاده، ربط و بلوار آیت ا.. خویی برطرف کرده است.
سلطانعلی ولیزاده رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوی  با اعلام این خبر گفت: به منظور تامین نیاز آب شهروندان از3 حلقه چاه آب شرب تجهیز و به ظرفیت تولید آب شرب شهر خوی افزوده شد.
وی افزود: عمق چاه های حفر شده بیش از 100 متر بوده که پس از بهره برداری آب شرب به مخزن زمینی 10 هزار متر مکعبی اورین و شهرک ولیعصر خوی هدایت می شود، و نهایتا از آنجا به شبکه آبرسانی تزریق می شود .
ولیزاده  اظهار داشت: چاه های وارد مدار بهره برداری شده  کمبود آب آشامیدنی مردم را در مناطق کوی صفا ، جمشید آباد ، بلوار سیستانی زاده، ربط  و بلوار آیت ا.. خویی  برطرف کرده است.
مدیر عامل شرکت خاطر نشان کرد: طی سال های اخیر با توجه به کاهش سطح منابع آبی به دلیل برداشت بیش از حد و آسیب به چاه ها که از جمله دلایل آن رانش و فرونشست زمین بوده است سبب کاهش میزان ظرفیت تولید آب شرب در شهر خوی  شده بود که موجب افت فشار شبکه آبرسانی می شد، و با حفر چاه های جدید و ترمیم چاه های موجود افت فشار شبکه آبرسانی برطرف شده است.
ولیزاده در پایان از شهروندان خواست از مصارف غیر ضروری آب شرب خودداری کرده و در صورت مشاهده برداشت غیرمجاز از تاسیسات آبرسانی مراتب را سریعاً از طریق شماره تلفن 122 گزارش دهند.
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: