پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۲۹۷۶۲
تاریخ انتشار: ۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۲۱:۵۶
همزمان با روزجهانی علم در خدمت صلح وتوسعه،نشست خبری مدیرعامل شرکت خرم الکتریک که از مخترعین وکارافرینان موفق کشور است ،با اصحاب رسانه اصفهان برگزارشد.
گروه تولیدی حفاظتی خرّم الکتریک فعالیت تولید خود را از سال ۱۳۸۷ شروع کرده و در زمینه تولید قطعات الکتریکی و الکترونیکی اعم از کلید و پریز صنعتی و ساختمانی ، دوربین مداربسته و دزدگیر اماکن و ... ارائه خدمت به مشتریان محترم داشته است.
از سال ۱۳۹۳ و با ابداع دستگاه کاهنده جریان راکتیو ، جهت حرکت این شرکت به تولید قطعات ابداعی تغییر یافت و تا به امروز در تولید انبوه قطعات ابداعی فعالیت دارد.
ساخت نمونه اولیه دستگاه مدیریت مصرف برق سیستم های سردخانه ای در سال ۱۳۹۶ انجام و تولید انبوه این محصول از سال ۱۳۹۷ شروع شده است
این دستگاه در راستای سیاست مدیریت مصرف در سازمان توزیع برق کشور و در کاهش مصرف یکی از پر مصرف ترین قطعات مصرف کننده تاثیر گذار است .
تاثیر مستقیم در مدیریت زمانی توسط این دستگاه باعث عدم اعمال خاموشی به دلیل اضافه بار در روزهای گرم تابستان خواهد بود.
در حال حاضر دستگاه مذکور دارای تاییدیه CE اروپا و گزارش آزمون از پژوهشگاه نیرو و همچنین تایید عدم نیاز به استاندار اجباری از سازمان استاندار دارد  و تعداد ۱۸ هزار دستگاه تولید انبوه از این دستگاه انجام شده است.
با توجه به گزارش آزمون پژوهشگاه نیرو شرکت توانیر نیز معرفی این دستگاه را از طریق معرفی نامه کتبی به سازمان توزیع برق ارسال نموده و امیدواریم با ارائه این دستگاه در بازار بتوانیم ضمن کمک به کاهش هزینه مشتریان در جهت کاهش مصرف انرژی گامی مۏثر برداریم
کاهش مجموع دستگاه های تولید میتواند تا ۶۵ مگاوات ساعت در ماه باشد واین شرکت در حال حاضر قابلیت تولید سالیانه ۳۶ هزار دستگاه را دارد که در صورت توانایی در جهت فروش ظرفیت تولید نیز قابلیت افزایش چند برابری را داراست.
حمیدرضا فقیری نژاد مدیرعامل شرکت خرم الکتریک در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: دستگاه محصول جدیدی است که تحت عنوان مدیریت مصرف برق در سیستم‌های صنعتی با مدیریت زمانی و فیدبک گیری مناسب باعث کاهش مصرف برق و هزینه برای استفاده کنندگان می‌شود.

وی افزود: سامانه کاهنده مصرف برق تجهیزات سردخانه‌ای دارای سلامت استاندارد ایران نیز است که در چند مدل تولید می‌شود و برای هتل‌ها، رستوران‌ها، فروشگاه‌ها و مجتمع‌های بزرگ که دارای چندین دستگاه یخچال هستند، صرفه اقتصادی بالایی به همراه خواهد داشت.

او با بیان اینکه در دنیای امروز کاهش مصرف و افزایش بهره وری انرژی از اصلی‌ترین راهبردهایی است که به دنبال آن هستیم، تصریح کرد: این دستگاه در مناطق گرم که بار بیشتری دارند، نیز بسیار کاربردی است. این سامانه ۱۵ تا ۲۵ درصد کاهش مصرف برق به همراه دارد.

فقیری نژاد با تاکید بر اینکه محصول جدید دارای گواهینامه ایزو ۹۰۰۱ و ۱۰۰۰۴ است، خاطرنشان کرد: سامانه کاهنده مصرف برق تجهیزات سردخانه ای به صورت دو کانال به بالا از سال گذشته به مرحله تولید انبوه درآمده و تاکنون ۱۸ هزار از این دستگاه تولید شده است. این دستگاه دارای گزارش آزمون پژوهشگاه نیرو نیز است.

وی با بیان اینکه این دستگاه مشابه خارجی و داخلی دیگری ندارد، اظهار کرد: در داخل کشور شرکت توزیع برق لرستان و شیراز از این دستگاه استفاده کرده‌اند،  همچنین به کشورهای عمان، آذربایجان، گرجستان، ترکیه، لبنان و سوریه مذاکرات صادرات این محصول انجام شده است.

مدیرعامل این شرکت تولیدی قطعات الکترونیک، افزود: اضافه شدن ۱۸ هزار دستگاه کاهنده مصرف برق به سیستم برق کشور می‌تواند موجب کاهش روزانه ۶۵ هزار مگاوات ساعت مصرف برق شود که هم برای مصرف کننده و هم برای کشور صرفه اقتصادی دارد.

وی توجه به رونق فروش را از عوامل مهم موفقیت این محصولات دانست و گفت: در هنگام مواجهه با مشکلاتی مانند خاموشی ها، این دستگاه با سیستم خنک کننده باعث عدم قطع برق می شود.

مدیرعامل این شرکت تولیدی قطعات الکترونیک، گفت: این سامانه می تواند با توجیه اقتصادی بالا تا دو برابر قیمت اصلی دستگاه، ارزآوری داشته باشد.///////

انتهای پیام


«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:زهراشیرانی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: