پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۲۹۷۷۵
تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۹
رییس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه، با تاکید بر عزم جدی این دستگاه برای برخورد با تغییر کاربری اراضی کشاورزی گفت: 40 مورد اجرای احکام تغییر کاربری‌های اراضی کشاورزی در استان به قطعیت رسیده است.

به گزارش گیتی آنلاین، نوربخش حاتمی اظهار داشت: برای برخورد با پدیده شوم زمین‌خواری در بخش مختلف از جمله تصرف اراضی ملی و دولتی، جعل اسناد و تغییر کاربری زمین‌ها و باغ‌ها، ظرفیت‌های قانونی وجود دارد.

وی در خصوص حفظ اراضی باغ‌ها و زمین‌های کشاورزی افزود: از ابتدای امسال تاکنون در استان، 67 مورد ساخت و ساز غیرمجاز در اراضی کشاورزی با دستور قضایی در شهرستان کرمانشاه تخریب شده است.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه با تاکید بر اینکه مدیران در زمینه گزارش هرگونه تغییر کاربری وظیفه مهمی دارند، ادامه داد: 270 گزارش داشتیم که قصد انجام عملیات‌هایی در راستای تغییر کاربری داشته‌اند که با ارائه تذکرات و اخطاریه‌های لازم، عملیات‌های مربوطه متوقف شده است.

حاتمی ادامه داد: جهاد کشاورزی با افراد سودجویی که قصد تغییر کاربری زمین‌های کشاورزی را دارند به محض مشاهده، اخطار می‌دهد و یگان حفاظت از اراضی کشاورزی که به‌تازگی ایجاد شده است در این خصوص برخوردهای لازم را انجام می‌دهد.

وی بر تاکید بر تسریع در اجرای احکام برخورد با تغییر کاربری‌ اراضی کشاورزی در استان، افزود: 40 مورد اجرای احکام تغییر کاربری‌های اراضی کشاورزی به قطعیت رسیده، که در همین ماه (آبان‌ماه) 6 مورد از آن اجرا و بناها قلع و قمع شده‌اند.


خبرنگار: پوریا زارعی

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: