پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۲۹۷۷۸
تاریخ انتشار: ۲۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۵
در آستانه سفر رییس جمهوری چین به برزیل برای حضور در یازدهمین نشست سران کشورهای بریکس، برنامه های «داستانهای مورد علاقه شی جین پینگ» و «ما در راه بزرگی حرکت می کنیم» به زبان پرتغالی که رادیو و تلویزیون مرکزی چین تولید کرده از روز دوشنبه 20 آبان/ عقرب، 11 نوامبر در زمان طلایی شبکه های خبری و هنری تلویزیون «گروه رسانه ای پرچمداران» (باندِیرانتِس د کمونیکاسیون)و رسانه های جدید آن پخش شد.

این دو برنامه نخستین بار در برزیل پخش می شد.

شن هایی شیونگ معاون بخش تبلیغات کمتیه مرکزی حزب کمونیست و رییس رادیو و تلویزیون مرکزی چین طی سخنانی اعلام کرد که پخش دو برنامه یاد شده پنجره ای برای آشنایی عمیق مردم برزیل با چین باز شده و مخاطبان برزیلی می توانند با تماشای آن با شخصیت شی جین پینگ رییس جمهور چین آشنا شوند. همچنین می توانند از تحولات بزرگ کشور تاریخی و باستانی چین در 70 سال گذشته به ویژه چهره های جدید مردم چین در عصر جدید آگاه شوند و تعامل و تبادل فرهنگی بین مردم دو کشور تعمیق شود.

ژائو کارلوس سعد رییس گروه رسانه ای پرچمداران برزیل گفت که دو اثر شی جین پینگ رییس جمهوری خلق چین را خوانده و عمیقترین برداشتش از آن، اولویت دادن رییس جمهور چین به توسعه اقتصادی و بهبود زندگی مردم است.

وی افزود که دوستی برزیل و چین تنها در زمینه اقتصادی و تجاری محدود نیست، بلکه مردم برزیل امیدوارند بیشتر با چین آشنا شوند.

وی ابراز اطمینان کرد که همکاری رسانه ای دو کشور و پخش برنامه های یاد شده به همگرایی مردم دو کشور و تقویت دوستی بین آنها یاری خواهد کرد.

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: