پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۲۹۷۸۷
تاریخ انتشار: ۲۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۲
بمناسبت هفته وحدت و با حضور مدیرکل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان زمین چمن مینی فوتبال در روستای منزل آب افتتاح شد.
گیتی آنلاین _  به نقل از  روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان، بمناسبت هفته_وحدت زمین چمن مصنوعی مینی فوتبال روستای منزل آب شهرستان زاهدان، با حضور ادهم کرد مدیرکل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان و هیات همراه، آرشام هنرکار مدیر کل بنیاد مستضعفان، بخشدار، دهیار و اعضای شورای اسلامی و جمعی از معتمدین و ریش سفید افتتاح و مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

این پروژه در راستای توسعه زیرساخت ها و فضاهای ورزشی شهرستان زاهدان در مساحتی با زیربنای 1350 متر مربع و با اعتبار هزینه شده بالغ بر 3650 میلیون ریال از محل اعتبارات ملی در سال 97 شروع شده که امروز بمناسبت #هفته_وحدت مورد بهره برداری قرار گرفت.

با افتتاح این زمین چمن مصنوعی مینی فوتبال، جمعیت چشمگیری بالغ بر 1000 نفر در قالب 270 خانوار از این پروژه ورزشی بهره مند خواهند شد.

به برکت نظام جمهوری اسلامی ایران و نگاه ویژه دولت تدبیر و امید، علی الخصوص وزارت ورزش و جوانان در راستای توسعه و پیشرفته زیرساختهای ورزش استان سیستان و بلوچستان و افزایش سرانه فضای ورزشی در  این استان پهناور و مرزی رشد چشمگیری داشته است. که این حجم از افتتاح چمن های مصنوعی مینی فوتبال در روستای شمال تا جنوب استان بی سابقه است.

 گفتنی است؛  15 طرح و پروژه مختلف حوزه ورزش و جوانان نیز در ماه گذشته با اعتباری بالغ بر 9 میلیارد و 700 میلیون تومان به مناسبت #هفته_تربیت_بدنی_و_ورزش در سراسر استان سیستان و بلوچستان با حضور معاونین  وزارت ورزش و جوانان و همچنین مسئولین عالیرتبه استانی افتتاح و بهره برداری رسیده است.


نویسنده:فرشته بامری
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: