پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۲۹۷۹۶
تاریخ انتشار: ۲۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۰
دکتر کشاورزیان عضو هیات مدیره پست بانک ایران، بیست‌و دوم‌ آبان‌ماه به همراه محمود سعادتفر مدیر امور طرح و برنامه، علیرضا واحدپور مدیر امور شعب و بازاریابی و سیدحسین ابطحی و حمید قیطاسوند روسای ادارات کل بانکداری خرد و امور باجه ها و بازاریابی از شعب و باجه‌های بانکی استان اصفهان و همچنین طرح‌های تأمین مالی شده توسط این بانک درراستای حمایت از اشتغال پایدار و بررسی مسائل و مشکلات آنها بازدید نمود.
به گزارش روابط عمومی پست بانک ایران: وی در بازدید از شعب شاهین‌شهر و خمینی شهر و همچنین باجه‌های بانکی تیرانچی و کوشک استان اصفهان ضمن تقدیر از تلاش‌های کارکنان و کارگزاران اظهارداشت: باید با بهره‌مندی از تمامی ظرفیت‌های موجود، شاهد ارتقاء سطح خدمات‌رسانی شعب و باجه‌ها بوده و توجه ویژه به جذب منابع ارزان‌قیمت داشته باشیم و در این مسیر همه تلاش را خود بکار ببندیم.
وی در ادامه به بررسی و تبیین عملکرد و مشکلات شعب و باجه‌های مذکور پرداخت و رهنمودهای لازم را به کارکنان و کارگزاران ارائه نمود.
واحدپور نیز از شعبه کاشان و باجه روستائی طاهرآباد این شهرستان بازدید و ضمن قدردانی از تلاش‌های کارکنان رهنمودهای لازم را در راستای ارتقاء سطح خدمات رسانی به هموطنان ارائه و بر تسریع واگذاری کارت‌خوان‌های فروشگاهی(POS) به مشتریان تأکید نمود.
واحدپور درادامه این بازدید‌ها ابراز امیدواری کرد؛ با افزایش اختیارات و سطح دسترسی شعب و باجه های بانکی برخی مشکلات کنونی رفع شده و در این راستا اقدامات خوبی صورت گرفته و مشکلات درجلسه شورای اداری استان مطرح و راهکارهای مناسب جهت رفع آنان ارائه می‌شود.
همچینن عضو هیأت مدیره و مدیران ستادی از طرح‌های تأمین مالی شده توسط این بانک نیز بازدید بعمل آوردند.
گفتنی است: این بازدید‌ها طی امروز 22 آبان ماه و فردا 23 همین ماه درسطح شعب و باجه‌های بانکی پست بانک ایران و طرح‌های تأمین مالی شده ادامه دارد و درپایان نیز با حضور دکتر شیری مدیرعامل بانک جلسه شورای اداری استان برگزار می شود.

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: