پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۲۹۸۰۶
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۶
در شهر خوی انجام شد:
این مانور به منظور بررسی آمادگی شرکت آب و فاضلاب خوی برای تامین آب شرب شهروندان در شرایط اضطرری و قطعی برق انجام گرفت .

مانور پدافند غیر عامل،با حضور کارشناسان پدافند غیر عامل و کارکنان شرکت آب و فاضلاب خوی با همکاری امور توزیع برق خوی برگزار شد.

این مانور به منظور بررسی آمادگی شرکت آب و فاضلاب خوی برای تامین آب شرب شهروندان در شرایط اضطرری و قطعی برق انجام گرفت .

به گزارش خبرنگار گیتی آنلاین ،  یداله نصراله زاده مسئول اداره بهره برداری شرکت آب و فاضلاب خوی گفت : با انجام هماهنگی قبلی با مدیریت توزیع برق خوی برق چاهها قطع و بعد از قطع برق دستگاه تامین برق اضطراری (دیزل ژنراتور) بطور اتوماتیک وارد مدار شد و برق اضطراری تعدادی از چاهها را تامین کرد . وی افزود : یک دستگاه تامین برق اضطراری سیار نیز به چاه شماره 9 انتقال داده شد و برق آن چاه نیز و وارد مدار شد.

مسئول اداره بهره برداری شرکت آب و فاضلاب خوی ضمن حیاتی خواندن آب و اهمیتی که این ماده حیات بخش دارد گفت: در عملیات پدافندغیرعامل بیشتر هدف از اجرا، آمادگی دفاعی و تأمین زیر ساخت ها در نقاط حساس و مراکز مهم در موقع بحران بود.

وی همچنین آب را در پدافند غیر عامل یکی از بزرگترین تهدیدات دانست و اظهار داشت: نظر به احتیاج جوامع و سازمان ها آب این سرمایه حیاتی اهمیت بسیار بالایی دارد و نباید به سادگی از کنار آن عبور کرد.

نصراله زاده با تأکید بر اینکه می بایست توانمندی و قدرت مانور خود را در زمینه پدافند غیر عامل افزایش دهیم افزود در هر حال با انجام برنامه نگهداری و تعمیرات دیزل ژنراتورها دستگاههای تامین برق اصظرری را آماده نگاه داریم تا در مواقع بحران دچار مشکل نشویم.

نویسنده:مجید خلخالی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: