پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۲۹۸۱۱
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۵
صبح چهارشنبه 22 آبان/ 13 نوامبر، به دعوت میشل بولسونارو بانوی اول برزیل، پنگ لی‌یوان، همسر شی جین‌پینگ رییس جمهوری خلق چین، در فعالیت ویژه بانوان رهبران کشورهای بریکس حضور یافت.

همراهی میشل بولسونارو از کاخ ریاست جمهوری برزیل بازدید کردند. پنگ لی‌یوان به گرمی با بانوان برزیل و آفریقای جنوبی احوال پرسی کرده و با یکدیگر عکس گروهی گرفتند. آنان همچنان به طور مشترک به تماشای ارکستر سازهای بادی نوجوانان برزیل نشسته و صمیمانه با اجراکنندگان گفت و گو گردند.

بانوی اول چین اظهار داشت: فعالیت های امروز سبب شد تا من به طور کامل جذابیت های خاص فرهنگ و هنر برزیل را احساس کنم. باوجود آن که از نظر جغرافیایی، چین و برزیل فاصله زیادی با هم دارند، اما دوستی دو کشور در قلب مردم ریشه دارد. امسال چهل و پنجمین سالگرد برقراری روابط دیپلماسی پکن و برازیلیا است و دو کشور به این مناسبت سری جشن های فرهنگی برگزار کردند که مورد استقبال و پسند مردم دو کشور قرار گرفته‌است. امیدوارم دو طرف به مبادلات و هم آموزی های فرهنگی ادامه دهند و فاصله معنوی بین دو ملت را نزدیک‌تر بسازند تا درخت دوستی چین و برزیل برای همیشه سبز بماند.

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: