پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۲۹۸۱۲
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۸
استاندار البرز در دیدار با جمعی از بزرگان فعال در تولید و صنعت البرز
کیتی آنلاین - واحدهای تولیدی و صنعتی البرز از اعتبارات تبصره ۱۸ بهره مند می شوند/ با قدرت در مقابل عوامل مانع تولید در البرز می ایستم.عملکرد تولیدکنندگان و صنعتگران البرز در این شرایط حساس کشور عامل سرفرازی مردم و نظام شد/نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: با توجه به افزایش اختیارات استاندار، برای هر واحد تولیدی مستقر در البرز به شرط داشتن شرایط لازم و قانونی، ۲۰ میلیارد تومان اعتبار تبصره ۱۸ مصوب می شود.
شهبازی در دیدار با جمعی از بزرگان فعال در تولید و صنعت البرز با بیان اینکه کارگروه ها و جلسات حوزه اقتصادی البرز نیز مانند سایر بخش ها با جدیت و به صورت مستمر و منظم دنبال می کنم، افزود: اجرای مصوبات و خروجی موثر از جلسات و کارگروه های اقتصادی ملموس است و روند اجرای مصوبات مورد نظارت و پیگیری قرار دارد.
***از سخن می کاهیم و در عمل حامی تولید و صنعت البرز هستیم
وی با اشاره به اینکه در این نشست جمعی از بزرگان تولید و صنعت کشور حضور دارند و دغدغه های آنها را شنیدیم، ادامه داد: ما بعنوان کارگزاران نظام و خدمتگزاران مردم باید بجای حرف زدن، بیشتر گوش شنوای مردم و در عمل گره گشای مشکلات آنها باشیم.
***فعالان عرصه تولید و صنعت البرز بر توان خود متکی هستند و از دولت فقط انتظار تسهیل گری دارند
شهبازی گفت: کسانی که در این نشست صحبت کردند، به توان خود متکی بودند و چشم به کمک دولت ندوخته اند بلکه از دولت انتظار تسهیل گری با اتخاذ تدابیر ویژه در سیاست های کلان را دارند.
وی افزود: تحریم ها برای جمهوری اسلامی فرصتی برای شکوفایی استعدادها و توانمندی های نهفته بود چراکه با اتکا به توان داخلی توانستیم زنگارها را کنار بزنیم و در بسیاری از زمینه ها به خودکفایی برسیم.
استاندار البرز اضافه کرد: در سال مزین به شعار رونق تولید براساس منویات مقام معظم رهبری، همت مضاعفی در مسئولان کشور و فعالان بخش خصوصی مشهود است و همه بسیج شده اند که گره از مشکلات تولید باز شود.
***عملکرد تولیدکنندگان و صنعتگران البرز در این شرایط حساس کشور عامل سرفرازی مردم و نظام شد
وی گفت: در البرز نیز این همراهی، تعامل، اتحاد و انسجام برای تسهیل و رفع موانع تولید با توجه به اقتضائات روز گسترش یافته و جلسات و بازدیدهای مستمر از روند فعالیت رزمندگان جبهه تولید داریم.
شهبازی خطاب به فعالان تولید و صنعت، افزود: شما با عملکردتان در این شرایط حساس باعث سرفرازی مردم شدند و با تلاش ها خود بار بزرگی را از کشور برداشتید.
وی عنوان کرد: در البرز نیز با پاس این همراهی و مجاهدت فعالان تولید برای نیل به رونق، با تعاملاتی که صورت گرفت رتبه اول کشور را در پرداخت تسهیلات رونق تولید داریم.
***تمامی مدیران البرز مکلف به گره گشایی از مسیر تولید با نهایت توان و اختیارات خود هستند
استاندار البرز گفت: البرز به جد با رشد روز افزون جمعیت بویژه مهاجران مواجه است و بنابراین باید اشتغالزایی متناسب با این جمعیت امیدوار و جویای کار صورت گیرد.
وی افزود: در پورتال استانداری البرز لینک مستقیمی برای ارتباط بی واسطه استاندار با فعالان اقتصادی ایجاد شده که از این طریق مشکلات و موانع خود را در میان بگذارند.
شهبازی ادامه داد: تمامی مسئولان استان را مکلف کردیم که نهایت همراهی را با تولیدکنندگان و صنعتگران داشته باشند و از تمامی اختیارات قانونی خود در این راستا استفاده کنند.
***اختیارات استانداران برای تصویب تسهیلات به واحدهای تولیدی افزایش یافت
وی گفت: دولت اختیارات خوبی را برای تصویب تسهیلات به واحدهای تولیدی به استانداران داده از این رو چنین فرصتی را مغتنم شمرده و به طور قطع از تمامی این اختیارات برای گره گشایی از مسیر تولید استفاده می کنیم.
استاندار البرز افزود: رفع ممنوعیت شعاع 120 کیلومتر برای اشتهارد نیز با توجه به پیگیری های صورت گرفته در مراحل پایانی قرار دارد.
***ساماندهی لکه های صنعتی البرز یکی پس از دیگری محقق می شود
وی اضافه کرد: ساماندهی لکه های صنعتی البرز نیز یکی پس از دیگری در دستور کار قرار گرفته و تاکنون دو لکه صنعتی ماهدشت و زیبادست به ناحیه تبدیل شده اند که بواسطه این اقدام واحدهای مستقر می توانند از تسهیلات و امکانات لازم برای توسعه و پیشرفت بهره ببرند.
***تولیدکنندگان و صنعتگران البرز از توان علمی و پژوهشی دانشگاه های استان بهره برداری کنند
شهبازی گفت: از تولیدکنندگان و صنعتگران انتظار می رود توجه ویژه ای به ظرفیت های علمی استان در دانشگاه ها و مراکز تحقیقاتی داشته باشند تا ارتباط موثری بین علم و صنعت ایجاد شود.
***با قدرت در مقابل عوامل مانع تولید در البرز می ایستم
وی افزود: هر کسی مانع تولید شود با قدرت در مقابلش می ایستم چون ما خدمتگزار مردم هستیم و باید مسیر فعالیت رزمندگان جبهه تولید را هموار کنیم.
نویسنده:فاطمه حسن آبی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: