پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۲۹۸۲۷
تاریخ انتشار: ۲۶ آبان ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۷
مقصودی:
مردم چگونه صدای اعتراض خود را به جلسه سران قوا برسانند که به عنوان فتنه گر دستگیر نشوند؟

به گزارش گیتی آنلاین حسین مقصودی نماینده سبزوار در 26 آبان 98 در صحن علنی مجلس شورای اسلامی در نطق سالیانه خود گفت: نمایندگان مظلوم مثل مردم هیچ اطلاعی از گران شدن بنزین نداشتند و مردم نمی دانند چگونه صدای اعتراض خود را به جلسه سران قوا برسانند که عربستان سعودی آگاه نشود و سوء استفاده گران بر موج مردمی سوار نشوند و مردم به عنوان فتنه گر دستگیر نشوند. 
وی تاکید کرد: صبر و استقامت اندازه ای دارد. استخوان های مردم در زیر این همه قشار در حال شکستن است. 
سخنگوی مبارزه با مفاسد اقتصادی ادامه داد : چرا قبول نمی کنیم تیم اقتصادی دولت ناتوان است و برای انتخابات پیش از موعد انتخابات ریاست جمهوری اقدام نمی کنیم؟
وی گران شدن بنزین را خلاف قانون تصویب شده در مجلس در سال 98 دانست و یادآور شد: چرا سخن بنیانگذار انقلاب ، خمینی کبیر را فراموش کرده اید که گفت این انقلاب پابرهنگان است؟
وی پرسید: آقای روحانی شما که معتقد بودید که بنزین دوقیمتی فساد آور است پس چگونه خود چنین قانونی را مصوب کردید؟
وی خظاب به روحانی گفت: شما با کلید دروغ به جنگ مردم آمده اید و افزایش 300 درصدی بنزین ، 239 درصدی مسکن، رشد 95 درصدی قیمت طلا و رشد 75 درصدی نقدینگی و سقوط یازده پله ای قوانین کسب و کار نشان از این موضوع دارد. 
به گزارش گیتی آنلاین وقتی صحبت مقصودی به اینجا رسید پیش از پایان هفت دقیقه نطق سالیانه پزشکیان به عنوان نایب رئیس مجلس وقت وی را تمام شده اعلام کرد و پس از پایان سخنان وی تذکر داد که به مسئولین و مقامات توهین نکنید و اعتراض خود را مطرح کنید. 
نویسنده:نغمه علی بیک زاده
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: