پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۲۹۸۳۳
تاریخ انتشار: ۲۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۴
نوروزی:
مجلس از توافق سران قوا برای افزایش قیمت بنزین ناراحت است و اقناع وجدانی ندارد. اگر هر یک از سران قوا به افزایش قیمت بنزین اعتقاد ندارند اعلام کنند تا مجلس طرح سه فوریتی خود را ارائه کند.

حجت الاسلام و المسلمین نوروزی نماینده مردم بهارستان و پرند در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار گیتی آنلاین گفت: اصولا بحث گرانی بنزین ، بحث ملی است و باید در مجلس که مهمترین کارشناسان کشور در کمیسیون های مختلف حضور دارند و 290 نفر نماینده که هر کدام به نحوی کارشناس انرژی و نفتی هستند .

سخنگوی کمیسیون قضایی گفت: اگر فرمایشات مقام معظم رهبری نبود مجلس رئیس خود را در مجلس نمی پذیرفت. فرمایشات رهبری آبی بر آتش بود اما حرف ما این است که ما باید جان فدا باشیم و نباید آبروی رهبر برای دولت و مجلس هزینه شود. 

نوروزی یادآوری کرد: در دوره احمدی نژاد مجلس به دولت اجازه داد و درباره گران کردن بنزین و نحوه اجرای آن با دولت همکاری کرد و این کار با کمترین هزینه انجام شد. 

این نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: در این دوره هم لازم بود دولت طرح خود را ضمن بودجه سال 99 به مجلس ارائه می کرد.  مرکز پژوهش های مجلس و کمیسیون برنامه و بودجه و کمیسیون تلفیق روی آن کار می کردند و با تصمیم گیری صحیحی این کار انجام می شد و نه این طور که این تصمیم سه نفر باشد. 

وی در نهایت گفت: این مسئله پای سه نفر نوشته شده و ما از هر سه نفر ناراحت هستیم . 

نوروزی در پاسخ این که از طرف رئیس قوه قضائیه و رئیس قوه مقننه هر کدام جداگانه تلویحا بیان شد که با اجرای افزایش قیمت بنزین موافق نبوده اند اظهارداشت: هر کدام چنین ادعایی دارند ، اعلام کنند تا مجلس طرح سه فوریتی خود را ارائه کند. 
نویسنده:نغمه علی بیک زاده
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: