پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۲۹۸۳۶
تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۷
فرمانده سپاه سلمان گفت: بسیج نهادی انقلابی است که در همه عرصه ها بویژه عرصه محرومیت زدایی نقش آفرینی می کند
به گزارش خبرنگار گیتی آنلاین_سردار گشتاسب در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار داشت:  بی شک  امروز بسیج یکی از واقعیتهای اساسی نظام مقدس جمهوری اسلامی است که   در جهت خدمت رسانی به  مردم عزیز و انقلابی کشورمان ایران گام بر می دارد،  این نهاد که توسط امام بنیانگذاری شد نمادی از خدمات ارزنده نظام  در  طول چهل سال از عمر با برکت انقلاب اسلامی است.

وی افزود: یکی از فرامین امام خمینی (ره)تشکیل بسیج  بود که توانسته در همه صحنه ها حضور یافته و مظهر خدمت صادقانه باشد، اگر امروز بسیج در همه حوزه ها راهگشای مشکلات و سختی ها است، دلیلی به جز اخلاص ، ایمان، عشق به امام و آرمانهای انقلاب ندارد.
 
وی با اشاره به آغاز هفته بسیج، تصریح کرد:  هفته بسیج از پنج شنبه با شعار بسیج، مقاومت، ایثار و شهادت آغاز می شود و در این روز  مزار شهدا غبار روبی می شود.

فرمانده سپاه سلمان گفت: بسیج اخلاص و معنویت عنوان روز دوم هفته بسیج است و  همایش پیاده روی خانوادگی منتظران ظهور و برپایی میز خدمت از جمله برنامه های این روز است، همچنین افتتاح  مهد های  قرآنی، همایش چهار دهه کرامت،  تجلیل از خواهران مادران بسیجی ، حشنواره شعر بسیج ، تکریم از پیشکسوتان رزمندگان دفاع سخت، برگزاری نمادین گام دوم انقلاب از دیگر برنامه های هفته بسیح است.

سردار گشتاسب افزود: در مجموع ۱۶۹۱ برنامه در سطح ستاد نواحی پایگاه های مقاومت بسیج  سیستان و بلوچستان اجرایی می شودو  ۱۰۹برنامه نیز  قبل از شروع هفته بسیج  دراستان اجرایی شده است.

وی تصریح کرد: حضور برنامه های تلوزیونی، برپایی نمایشگاه ها، توزیع اقلام حمایتی، تامین جهیزیه، صعود به قله نفتان، همایش راهکاراهای درمان هپاتییت از برنامه های مختلفی است که  در این هفته اجرایی می شود.  

وی با اشاره به خدمات سپاه در بحث محرومیت زدایی تصریح کرد:  در هفته بسیج ۲۵۰۰پروژه محرومیت زدایی در استان مورد افتتاح قرار می گیرد، همچنین  تیم های درمانی به مناطق محروم اعزام می شوند.

دبیر ستاد هفته بسیج هم در این نشست گفت: در این هفته ۴۸۰واحد خانه محروم تحویل محرومان شناسایی شده  می گرددو ۲۶برنامه مهارتی، ۱۸برنامه فرهنگی ، و ۸برنامه دفاعی و امنیتی هم اجرایی می شود.

عوضعلی فقیری افزود: اجتماع بزرگ سی آذر هم با حضور سی هزار بسیجی در استان برگزار می شود، همچنین  علاقمندان به فعالیت در بسیج هم می توانند در طول هفته بسیج در پایگاههای مقاومت بسیج ثبت نام کنند.

مسئول روابط عمومی سپاه سلمان هم با تبریک هفته بسیج اظهار داشت: این هفته فرصتی برای نمایش دستاوردها و فعالیتهای بسیج است.

علی بیگی افزود: اصحاب رسانه به پوشش برنامه های این هفته بپردازند.
نویسنده:فرشته بامری
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: