پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۲۹۸۳۹
تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۲
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از دستگیری سارقان بانک ملی شعبه 15 خرداد زاهدان خبر داد.
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان؛

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: ساعت 13:52 یازدهم آبان‌ماه 2 سارق مسلح با یک اسلحه شکاری وینچستر با سر و صورت پوشیده و لباس محلی بوسیله یک دستگاه پژو 405 نقره‌ای فاقد پلاک وارد بانک ملی شعبه میدان 15 خرداد شهرستان زاهدان شده و با تهدید کارمندان بانک مبلغ 62 میلیون و 137 هزار تومان وجه نقد را سرقت و به سرعت از محل متواری شدند.

وی افزود: با توجه به حساسیت موضوع تیمی ویژه از کارآگاهان اداره مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی استان با بررسی دقیق صحنه سرقت عملیات گسترده‌ای برای شناسایی و دستگیری سارقان آغاز کردند.

سردار قنبری تصریح کرد: کارآگاهان پلیس آگاهی پس از انجام تحقیقات گسترده علمی و تخصصی در عملیاتی پیچیده سه عضو این باند را که برادر هستند شناسایی و دستگیری آنان را آغاز کردند.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان اضافه کرد: با شناسایی مخفیگاه متهمان تیم‌های عملیات ویژه پلیس آگاهی پس از هماهنگی لازم قضائی حوالی ساعت 4 بامداد امروز طی 3 عملیات مجزا و هماهنگ 2 عضو این باند را در خیابان خرمشهر و رازی شهر زاهدان و نفر سوم را در ایستگاه بازرسی نصرت آباد دستگیر کردند.

وی با اشاره به کشف 50 میلیون تومان از پول‌های سرقت شده از مخفیگاه خواهر متهمان، عنوان کرد: تحقیقات برای کشف دیگر اعمال مجرمانه اعضای این باند با هماهنگی مقام قضائی ادامه دارد.

سردار قنبری  اشاره به اقدامات هوشمندانه و مقتدرانه پلیس در کشف جرائم، خاطرنشان کرد: سلب آسایش و امنیت شهروندان، خط قرمز پلیس است و همکاران من بدون چشم‌پوشی با تمامی افرادی که به هر نحو، زمینه ناامنی روانی و اجتماعی را فراهم کنند مقتدرانه برخورد خواهند کرد.


نویسنده:فرشته بامری
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: