پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۲۹۸۴۱
تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۲
حمایت خودجوش اصناف و بازاریان از نیروهای امنیتی ، پلیس، سپاه و بسیج کرمانشاه؛
رئیس اتاق اصناف و جمع زیادی از بازاریان کرمانشاه در اقدامی خودجوش از تلاش های نیروی های امنیتی، پلیس، سپاه و بسیج استان در راستای حفظ امنیت جامعه طی اغتشاشات اخیر قدردانی کردند.

به گزارش گیتی آنلاین، در این حرکت خودجوش، صدها تن از اصناف و بازاریان با تهیه یک تخته بنر و توزیع شاخه های گل در میان کارکنان مستقر در میدان آزادی، از آنها تجلیل و حمایت کردند.
بازاریان کرمانشاه در این اقدام، با تقدیر از شجاعت فرمانده و کارکنان، سپاه ، بسیج و نیروی  انتظامی استان در مهار اغتشاشات و ایجاد امنیت دوباره در شهر، یاد و خاطره اولین شهید امنیت حادثه اخیر سرگرد "ایرج جواهری" را نیز گرامی داشتند.

رئیس اتاق اصناف کرمانشاه در حاشیه این اقدام و در دیدار با فرمانده انتظامی استان به نمایندگی از همه اصناف و بازاریان، از تلاش ها و زحمات مخلصانه و مجدانه کارکنان پلیس کرمانشاه قدردانی کرد.
رضا سلیم ساسانی با بیان اینکه اصناف و بازاریان همواره قدردان تلاش های ماموران در عرصه های مختلف بوده اند، یادآور شد: امروز کرمانشاه به عنوان یک استان امن شناخته می شود و این موضوع را همه ملت ایران هم می توانند تائید کنند.
وی با اشاره به اغتشاشات اخیر که شهر کرمانشاه نیز درگیر آن بود، افزود: در جریان حوادث رخ داده، بسیاری از بازاریان نگران کسب و کار خود بوده و حتی بسیاری از آنها مجبور به بستن مغازه های خود شدند.
سلیم ساسانی تصریح کرد: با این حال ماموران امنیتی، انتظامی، سپاه و بسیج خیلی سریع به این نگرانی پایان داده و امنیتی مثال زدنی را در سطح شهر و کل استان ایجاد کردند به گونه ای که خیلی از واحدهای صنفی تعطیل شده گشوده شد و خدمات خود را از سر گرفتند.
رئیس اتاق اصناف کرمانشاه یادآوری کرد: امنیتی که امروز بازاریان و همه مردم از ان برخوردارند نتیجه جانفشانی و از خودگذشتگی بزرگمردانی مانند شهید ایرج جواهری است که در راه حفظ امنیت جان پاک خود را فدا می کند.
وی در پایان با قدردانی از تلاش های سردار جاویدان و کارکنان انتظامی استان، از آمادگی اصناف و بازاریان برای هرگونه همکاری با ماموران پلیس خبر داد.

خبرنگار: پوریا زارعی


نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: