پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۲۹۸۵۷
تاریخ انتشار: ۰۳ آذر ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۵
باحضور مسئولان دستگاههای مختلف اولین یادواره شهدای عرصه رسانه در تالار همایش های صدا سیما برگزار شد.
گیتی آنلاین_ محمود دولت کردستانی در این مراسم اظهار داشت:  شهیدان عرصه رسانه بویژه شهید محسن خزایی، ذوالفقاری، صارمی و رهبر از جمله شهدایی هستند که با عملکرد خود در صحنه های حساس و دشمن شکن ماندگار شدند. 

 
وی افزود: باید شهدای رسانه باید به صورت  ویژه تر دیده شوند و مقام و جایگاه آنان ارج نهاده شود، زیرا  آنان با مخابره و تحلیل اخبار رویداد های مهمی  را مخابره می کردند. 

وی با اشاره به اینکه ، اطلاعاتی که امروز از جنگ داریم را مدیون شهیدانی همچون آوینی هستیم تصریح کرد: همانطور که اکنون هم آنچه از عاشورا می دانیم نوشته های تاریخی و با ارزشی است که  توسط راویان نگارش شده است.

 
وی ادامه داد: در عصر حاضر که دشمنان به انواع توطیه ها و ترفند ها دست می زنند ومی کوشند  با هجمه های سنگین جنگ نرم به اهداف خود برسند ما سربازان عرصه رسانه وظیفه داریم در میدان مقابله حضور پیدا کرده و نقشه های آنان را بر آب کنیم

دبیر ستاد هفته بسیج هم گفت:  اصحاب رسانه سربازان انقلاب در خط مقدم مقابله با دشمنان هستند 
عوضعلی فقیری افزود: دشمن از طریق عملیات روانی می خواهند افکار خودش را بر ما تحمیل  کند و این هدف را  از طریق رسانه و تبلیغات دنبال می کند 

عوضعلی فقیری  ادامه داد: رسانه ها باید تلاش کنند تا فرآیند بهره گیری دشمن  از تبلیعات و رسانه با هدف  نفوذ در عقاید احساسات و عواطف مخاطبان را خنثی کنند.
 

وی بیان کرد: رسانه به ابزاری که بتواند  پیامها را به مخاطب انتقال دهد بدون اینکه به طور مستقیم وارد میدان شود گفته می شود  و دشمن بدون جنگ رو در رو از این طریق اهداف خود را دنبال می کند.


دبیر ستاد هفته بسیج گفت: شهدای ما کسانی هستندکه به  فرمایش امام و مقام  معظم رهبری  بر اساس احادیث باعث خیر در جامعه اسلامی شدند

فقیری افزود: شهدای جبهه و جهاد  همه در  فرهنگ عاشورایی، جهاد، شهادت، اطاعت از ولایت، امام، حجاب،  امر به معروف و نهی،   مقدم ثابت قدم بودند.

مسیول روابط عمومی سپاه سلمان هم گفت:  اصحاب رسانه  سربازان ولایت  هستند‌که با بصیرت و دشمن شناسی در جهت خفظ ارزش های دینی و انقلابی تلاش می کنند 
 
یوسف علی بیگی افزود: رسانه با بهره گیری از ابزار رسانه   اقدامات چهل ساله   نظام را  منعکس کنند تا دشمنان نتوانند به سیاه نمایی بپردازند.

وی ادامه داد: تبئین فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظله یکی از وظایف خبرنگاران است  بنابراین  اصحاب رساند برای دفاع از انقلاب و رهبری(مدظله) باید قلم فرسایی و مطالبه وروشنگری را  سر لوحه کارش قرار دهد.
نویسنده:فرشته بامری
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: